به همت بسیج فرهنگیان کشور برگزاری می شود؛

جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا

​جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا به سازمان بسیج فرهنگیان و با حضور دانشجویان ، معلمان، مدیران مدارس، دانش آموزان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی، جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا به سازمان بسیج فرهنگیان خراسان جنوبی همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

محورهای جشنواره عبارت است از: یادگیری موثر، زیرساخت ها، الگوهای تربیتی نظام آموزشی، مدیریت آموزشی در دوران کرونا و سایر موضوعات مرتبط و قابلیت طرح است.

این جشنواره با حضور دانشجویان ، معلمان، مدیران مدارس، دانش آموزان برگزار وشرکت کنندگان می توانند آثار خود را تا چهارشنبه پنجم شهریورماه ۱۳۹۹ از طریق سامانه ملی www.sci.cbo.ir به این جشنواره ملی ارائه دهند.

بخش مسابقه این جشنواره ملی در ۲۰ موضوع برگزار و در هر موضوع نیز سه نفر به عنوان برتر انتخاب و از آنان تجلیل خواهدشد.

انتهای پیام/ ک/۹۹/م

زمان انتشار: دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۵:۵۸

شناسه خبر: 89940

مطالب مرتبط :
بازگشایی مدارس

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد

تصمیمات عجولانه و شتاب ‌زده بلای جان دانش آموزان/آیا فاجعه انسانی در ایران رخ می دهد؟

تصمیمات عجولانه و شتاب ‌زده جامعه دانش ‌آموزی و دانشجویی و اولیای آنها را نگران کرده که به گفته کارشناسان و نمایندگان مجلس این تصمیمات و وضعیت فعلی باید تغییر کند.

هورمون درمانی

یک متخصص بیماری های داخلی:

داروهای ضد بارداری و هورمون درمانی در ایام کرونا استفاده نشود

یک متخصص بیماری های داخلی گفت: در دوران کووید ۱۹ که این ویروس خودش می تواند باعث افزایش لخته پذیری در خون شود توصیه می شود که از داروهای ضد بارداری و هورمون درمانی در حد امکان استفاده نشود.

۱۲۳

چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان برگزار می شود

چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان با محوریت علوم پایه و تاثیر کرونا بر الگوهای زیستی در آذر ماه سال جاری برگزار می شود.

خطبه غدیر

حجت الاسلام والمسلمین سالک مطرح کرد؛

ضرورت انجام کار کلاسیک توسط دانشگاهها در خصوص «خطبه غدیر»

حجت الاسلام والمسلمین احمد سالک ضمن تبریک عید سعید غدیر و تاکید بر حضور پرقدرت با بصیرت برای توسعه اسلام ناب بر ثبات قدم و صبر در توحید و ولایت تاکید کرد و گفت:در مقابل خطبه غدیر مدیون هستیم و ضرورت دارد که روی این موضوع در دانشگاه کار کلاسیک انجام گیرد و عملیاتی شود.

​پژوهش موتور محرک اقتصاد و توسعه در تمامی جوامع است / استفاده از قشر دانشگاهی و علمی برای توسعه استان

معاون علمی پژوهشی سازمان بسیج اساتید خراسان جنوبی:

​پژوهش موتور محرک اقتصاد و توسعه در تمامی جوامع است / استفاده از قشر دانشگاهی و علمی برای توسعه استان

​حسینی واشان با بیان اینکه پژوهش موتور محرک اقتصاد و توسعه در جوامع پیشرفته و در حال توسعه است، گفت: یکی از ویژگی­های بارز شرکت‌های دانش‌ بنیان توسعه علمی-پژوهشی و ارتقای فناوری‌های پیچیده و کارآمد جهت تولید ثروت است.

هادی حفیظی

ارائه خدمات استریل و بهداشتی به گروه های جهادی و خیرین استان تهران

راه اندازی مرکز استریلیزاسیون و آنتی باکتریال ویژه گروه های جهادی استان تهران

سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران نسبت به راه اندازی مرکز استریلیزاسیون و آنتی باکتریال برای ارائه خدمات به گروه های جهادی اقدام کرد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۱ نظر
صغری جاگرانی
۰ مخالف          ۰ موافق
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۲:۵۹

به نام خدا موضوع :نقش خانواده در تربیت ویادگیری نام اموزگار :صغری جاگرانی نام دبستان :رضوان نام استان:بوشهر نام شهرستان :خورموج نام روستا:محمداباد محور انتخابی :نقش خانواده در تربیت ویادگیری خانواده نهادی است که کودکان در ان پرورش ورشد می یابند ودر ان حمایت می شوند ونقش مهمی در کیفیت اموزش ایفا می نماید لذا باید محیطی برای فرزندان خود ایجاد کنند که در ان اختلافی وجود نداشته باشدمحبت عشق وایمان ووحدت واتحاد راهگشای بسیاری از مشکلات می باشد خانواده اولین حامی فرزندان می باشند والدین با تقویت اعتماد به نفس در وجود فرزندان می توانند موجب افزایش انگیزه وشوق وشور بیشتری در فضای مجازی ایجاد نمایند انها باید محیطی ارام ودوراز اضطراب برای انها مهیا فرمایند ونظارت کامل بر فعالیتهای فرزندان خود وهمچنین استفاده صحیح وموثر از فضای مجازی وساعات حضور در کلاسها داشته باشند هماهنگی والدین واموزگار در هدفها وروشهای کمک های موثری هم به اموزگار وهم به دانش اموزان در اموزش فضای مجازی ایجاد می نمایدووالدین از رشد فرزندانشان وعوامل ایجاد کننده ی نیازهای اموزشی وی اگاه هستند.اموزگار با ارتباط با والدین از نظر اقتصادی انها اگاهی لازم بدست می اورد شناسایی می کند فرزندانی که دسترسی به موبایل وشبکه های مجازی ندارند وبا قرار دادن لیست این عزیزان در اختیار مسئولین حمایت شونددر نتیجه می تنوانیم با کمک والدین در رشد علمی کودکان در فضای مجازی همانند یک معلم یار استفاده نمود

اشتراک گذاری مطالب