پيام تسلیت مرکز حافظ‌شناسی به مناسبت درگذشت مهندس فرهاد احمدی

مرکز حافظ‌شناسی شیراز در پیامی درگذشت مهندس فرهاد احمدی را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری در شیراز، متن این پیام به شرح زیر است:


به روز واقعه تابوت ما ز سرو کنيد
که می‌رویم به داغ بلندبالایی


مهندس فرهاد احمدی، استاد برجسته و معمار نام‌دار ایرانی، از میان ما پر کشید و به آسمان رفت. همراهی و همکاری دل‌گرم‌کننده‌ی زنده‌یاد مهندس احمدی برای «طراحی بنای مرکز حافظ‌شناسی» در طول سال گذشته، اندوه این خبر را برای اعضای مرکز حافظ‌شناسی تلخ‌تر کرده است.

مهندس احمدی بارها از طراحی بنای مرکز حافظ‌شناسی به‌عنوان آخرین فعالیت حرفه‌ای خود یاد کردند و جای افسوس است که پیش از تحقق این طرح، چشم از جهان فروبستند. کسانی که از نزدیک با شادروان احمدی آشنا بوده‌اند می‌دانند که در وجود ایشان توانایی علمی و هنری، تجربه‌ی اصیل عملی و اخلاق حرفه‌ای با ادب و تواضع و شکسته‌نفسی یکجا جمع آمده بود و درگذشت ایشان ضایعه‌ای جبران‌ناپذیر برای جامعه‌ی دانشگاهی و معماری ایران است.

مرکز حافظ‌شناسی و کرسی پژوهشی حافظ، درگذشت مهندس فرهاد احمدی را به‌خانواده‌ی محترم ایشان و دوستان و دوستداران آن زنده‌یاد تسلیت می‌گوید و از درگاه خداوند کریم برای روح بلند ایشان شادی و علو مرتبه مسألت می‌نماید.

مرکز حافظ شناسی – کرسی پژوهشی حافظ

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 90445

مطالب مرتبط :
ب

پیام تسلیت مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان ایلام در پی اولین شهادت شهید مدافع سلامت ایلام :

تلاش مدافعان سلامت همسان دفاع مقدس است

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام در پیامی شهادت اولین شهید مدافع سلامت استان ایلام" شهیده افسانه حسنوند عموزاده" را تبریک و تسلیت گفت .

توصیه های آكادمی چشم پزشكی آمریكا برای یادگیری از راه دور و محافظت از بینایی کودکان

توصیه های آكادمی چشم پزشكی آمریكا برای یادگیری از راه دور و محافظت از بینایی کودکان

آكادمی چشم پزشكی آمریكا می گوید، اگر كودك شما در سال تحصیلی یادگیری از راه دور را انجام می دهد، باید اقدامات لازم را برای محافظت از او در برابر خستگی چشم انجام دهید.

۱۱

پیام تسلیت رییس انجمن نخبگان علم وفناوری هرمزگان

افتخار سردار سلیمانی شهادت به دست شقی‌ترین دشمنان جهان اسلام است

نماینده علم و فناوری جوانان استان هرمزگان در پیام تسلیت خود برای شهادت سردار سلیمانی، تاکید کرد: افتخار بزرگ او این است که به دست شقی ترین و نکبت بار ترین دشمنان خبیث ملت ایران و جهان اسلام، یعنی آمریکای جنایت کار به درجه رفیع شهادت و به آرزوی دیرینه خود رسید.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب