خبرگزاری علم و فناوری

در بازدید از مرکز رشد شهید شهریاری مطرح شد:

فعالان علوم فنی نیاز ها و درخواست های خود جهت ارائه به دکتر ستاری را آماده کنند

دکتر مراد خانی در بازدید از مرکز رشد شهید شهریاری ضمن تاکید بر همکاری ها مستمر پارک علم و فناوری و سازمان بسیج علمی و پژوهشی ابراز کرد: طرح های بسیجیان قابل تامل است و اگر برخی از شرکت های مستقر ارتقاء سیستم دهند مشمول حمایت های مادی و معنوی این دو مجموعه می شوند

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از زنجان، صبح روز پنج شنبه 13 شهریور ماه 1399 ریاست پارک علم و فناوری استان زنجان با حضور در مجموعه مرکز رشد شهید شهریاری بسیج علمی و پژوهشی استان زنجان از طرح ها و نمایشگاه موجود در این مرکز بازذید نمود.

در این بازدید علمی دکتر رضاخانی مسئول بسیج علمی و پژوهشی، دکتر انضاری مسئول مرکز رشد شهید شهریاری و دکتر مرادخانی رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان به همراه برخی کارشناسان و همچنین نخبگان و محققان مرکز شهید شهریاری حضور داشتند.

در این دیدار تبادل نظر و رایزنی هایی در مورد تعامل پیوسته دو مجموعه پارک علم و فناوری و بسیج علمی و پژوهشی و نحوه حمایت از مبتکرین و مخترعین در سطوح مختلف به صورت مادی و معنوی مورد صورت گرفت و سپس از نمایشگاه دائمی طرح ها و ابتکارات بسیجیان بازدید به عمل آمد.

با درخواست ریاست پارک علم و فناوری بناست دو شرکت مستقر در این مرکز که در حوزه برق، الکترونیک و مهندسی پزشکی فعال می باشند سیستم های خود را با حمایت دو مجموعه پارک علم و فناوری و بسیج علمی و پژوهشی ارتقاء دهند.

 دکتر مرادخانی ضمن ابراز خرسندی از ابتکارات بسیجیان، از برخی طرح ها جهت حمایت و ادامه کار دائمی در پارک علم و فناوری دعوت نمود.

بازدید از مرکز رشد جدید سازمان بسیج علمی و پژوهشی به نام "مرکز خلاقیت و شکوفایی سداد" با محوریت حمایت از ایده های نو در بستر تولید، کارآفرینی و توافق مابین دو مجموعه جهت تکمیل و تجهیز مرکز فوق الذکر از دیگر اقدامات رئیس پارک علم و فناوری بود.

در پایان این بازدید دکتر مراد خانی آماده سازی نیاز ها و درخواست های همه دست اندر کاران عرصه علوم فنی جهت ارائه به معاون علمی و پژوهشی ریاست جمهوری(دکتر ستاری) که بناست در نیمه اول مهر ماه سال جاری به زنجان بیایند را مورد تاکید قرار داد.

انتهای پیام/

 

زمان انتشار: یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۱:۵۲

شناسه خبر: 90558

مطالب مرتبط :
۲۲۵۲

در جلسه مشترک با فرماندهان استانی و مسئولین استانی سازمان علم و فناوری کشور مطرح شد؛

سـردار سلامی با اشاره به ظرفیت های بسیج: باید در کشور یک رستاخیر علمی ایجاد شود

اگر کشوری بخواهد پایداری و بقای خودرا تضمین نماید باید به سمت وسوی علمی شدن در تمام حوزه ها قدم بردارد و باسرعت هم این راه طی شود.

بهار نارنج

در یک پروژه تحقیقاتی اعلام شد

سمیت خفیف کبدی بهار نارنج با دوز بالا

یک پژوهشگر نتایج جدیدی درباره مسمومیت خفیف کبدی بهار نارنج با دوز بالا بر روی موش‌های آزمایشگاهی خبر داد.

نمایشگاه فن بازار

خبرگزاری علم و فناوری:

بیستمین نمایشگاه فن بازار در زنجان

به روز ترین دستاورد های پژوهشی و فناورانه با هدف تشویق و ترغیب جوانان به فعالیت در این حوزه ها از هفته آینده در کارخانه کبریت زنجان برگزار می گردد

سیستم هواپاک

به همت متخصصان مرکز رشد شهید شهریاری زنجان؛

تولید و تجاری سازی دو محصول جدید دانش بنیان بلتا و هواپاک

به همت متخصصان مرکز رشد شهید شهریاری زنجان، سیستم ضدعفونی تجهیزات آرایشی (بلتا) و سیستم هواپاک تولید شده و به مرحله تجاری سازی رسیدند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب