خبرگزاری علم و فناوری

مسئول علمی و پژوهشی بسیج فرهنگیان خراسان جنوبی خبرداد:

شرکت بیش از ۴۰۰ نفر در جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا

خواجه گفت: ۴۰۴ نفر از فرهنگیان خراسان جنوبی در «جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا»شرکت که از این تعداد ۲۸۱ نفر ایده خود را ثبت کرده اند.

خواجه در گفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی اظهارداشت: سازمان بسیج فرهنگیان کشور با محوریت دانشگاه فرهنگیان کشور و بخش های مختلف آموزش و پرورش «جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا» را برگزارمی کند.

وی مهمترین اهداف این جشنواره را کمک به دستگاه اصلی تعلیم و تربیت کشور در دوران کرونا و شرایط مشابه دانست و ادامه داد: شناسایی نقاط ضعف آموزش مجازی اجرا شده در سال تحصیلی 99-98 و راهکارهای رفع آن و احصاء تجربیات، ایده ها و راهکارها برای ارتقاء آموزش مجازی از دیگر اهداف این جشنواره است.

مسئول علمی و پژوهشی بسیج فرهنگیان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه تا کنون 404 نفر در سایت جشنواره به آدرس sci-cbo.ir ثبت نام کرده اند، بیان داشت: از این تعداد 281 نفر ایده خود را ثبت قطعی نمودند.

وی افزود: یادگیری موثر، زیر ساخت، الگوهای تربیتی موثر نظام آموزشی، مدیریت نظام آموزشی در شرایط کرونا و سایر موضوعات مرتبط و قابل طرح از موضوعات اصلی در این جشنواره است.

خواجه بیان داشت: نفرات برگزیده شده در این جشنواره کشوری به ترتیب به نفرات اول تا سوم هر یک از بیست موضوع، جوایز نفیس به همراه لوح تقدیر و به ایده های پذیرفته شده گواهی معتبر اهدا خواهد شد.

وی ادامه داد: در سطح استان نیز کلیه همکارانی که در این جشنواره ایده خودشان را ثبت کردند از مزایای تقدیر نامه از اداره کل و 6 ساعت دوره ضمن خدمت و گواهی کارگاه ایده پردازی به میزان 6 ساعت صادر خواهد شد.

مسئول علمی و پژوهشی بسیج فرهنگیان خراسان جنوبی بیان داشت: ضمنا جوایز نقدی به سه ایده برتر استان از سوی سرپرستی پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان اعطا خواهد شد.

وی ادامه داد: هدیه نفر رتبه اول استانی یک میلیون تومان ،رتبه دوم استان750 هزار تومان و رتبه سوم استان 500 هزار تومان است.

انتهای پیام/ 

زمان انتشار: شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷:۱۶

شناسه خبر: 90873

مطالب مرتبط :
دکتر مهربان

ایده‌های برتر سلامت زنان جمع‌آوری می‌شود

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از برگزاری فراخوان ایده‌های برتر سلامت زنان در چهارمحال و بختیاری خبر داد.

خبر

علم و فناوری گزارش می دهد؛

مراسم تقدیر از افتخار آفرینان مسابقات جهانی AZS۲۰۲۰ در زنگ مقاومت اصفهان برگزار شد+عکس

در نخستین روز از مهر ماه ۱۳۹۹، آیین نواختن زنگ چهلم (زنگ مقاومت) و مراسم تقدیر از افتخار آفرینان مسابقات جهانی علوم و تکنولوژی azs۲۰۲۰ با حضور خانواده معظم شهدا، ایثارگران و آزادگان در دبیرستان شاهد حضرت زینب سلام‌الله علیها واقع در ناحیه ۳ استان اصفهان برگزار شد.

پاییز امسال، افزايش پتانسيل آلودگي هوا در كلان شهراصفهان و مناطق صنعتي/ تاخیر در زمان ديم كاري در مناطق غرب و جنوب غرب استان

مدیرکل هواشناسی استان اصفهان خبرداد؛

پاییز امسال، افزايش پتانسيل آلودگی هوا در كلان شهراصفهان و مناطق صنعتی/ تاخیر در زمان ديم كاری در مناطق غرب و جنوب غرب استان

حمیدرضا خورشیدی مدیرکل هواشناسی استان اصفهان امروز در یک نشست خبری از افزايش پتانسيل آلودگي هوا در كلان شهراصفهان و مناطق صنعتي این شهر در پاییز امسال و همچنین تاخیر دو تا سه هفته ای در زمان ديم كاري در مناطق غرب و جنوب غرب استان خبر داد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب