فرمانده لشگر عملیاتی ۲۵ کربلای مازندران:

توانمندی‌های نخبگان عضو بسیج علمی و پژوهشی مازندران قابل تحسین است

فرمانده لشگر عملیاتی ۲۵ کربلای مازندران، گفت: توانمندی‌های نخبگان سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران قابل تحسین بوده و بسیاری از محصولات تولید شده قابلیت کاربردی شدن دارد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران سردار سرتیپ دوم پاسدار احمد برسلانی در حاشیه نمایشگاه هفته دفاع مقدس در غرفه سازمان بسیج علمی و فناوری مازندران در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به توانمندی‌های سازمان بسیج علمی، اظهار کرد: ظرفیت‌های بسیاری خوبی در این نمایشگاه وجود داشته است.

وی تصریح کرد: آخرین دستاوردهای علم روز در این نمایشگاه توسط نخبگان سازمان بسیج علمی در معرض نمایش قرار گرفته است.

فرمانده لشگر عملیاتی 25 کربلای مازندران اضافه کرد: فناوری‌های روز در این نمایشگاه عرضه شده است.

وی خاطر نشان کرد: همانطور که نیروهای نظامی در لباس رزم مشغول حفظ و حراست از کیان اسلامی هستند، نخبگان بسیجی و علمی در لباس دانش و فناوری در حال مقابله با دشمنان هستند.

برسلانی با اعلام اینکه دست یابی به تمدن نوین جهانی اسلام خواسته مشترک نخبگان علمی بسیجی و فرماندهان نظامی کشور ما هست، افزود: دست یابی به این توانمندی قابلیت اجرایی داشته که نیاز به ایستادگی و مقاومت مردم ایران داشته که نخبگان علمی با توجه به موانعی که پیش روی آنها قرار دارد به خوبی قله‌های علمی را فتح کرده و امید داریم که آن روز نوید بخش را همه ما مشاهده کنیم.

وی در پاسخ به این دغدغه خبرنگار علم و فناوری که برخی از این دستگاه‌ها مورد توجه شما قرار گرفته است برای حمایت از نخبگان تولید کننده این دستگاه و با توجه به اینکه تعدادی از دستگاه‌ها کاربرد نظامی دارد چه حمایتی را از نخبگان انجام می‌دهید، گفت: باید هماهنگی با سازمان بسیج علمی داشته باشیم، بخشی از اختراعات مربوط به حوزه‌های نظامی است که باید ارتباطی با رده‌های مختلف انجام شود.

برسلانی تاکید کرد: اقدامات خوبی توسط سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران انجام شده وبرای کاربردی کردن این علم نیاز به یک هم‌افزائی مناسبی داریم.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹:۳۸

شناسه خبر: 90968

مطالب مرتبط :
پایگاه علمی باید مسیر رشد را برای نخبگان فراهم سازد

پایگاه علمی باید مسیر رشد را برای نخبگان فراهم سازد

مسئول علمی پژوهشی شهرستان جم گفت: یک پایگاه علمی بسیج باید نسبت به توانمندی‌های خود واقف بوده و بسیجیان حوزه استحفاظی خود را نسبت به شکوفایی استعداد هایشان راهنمایی کرده، و زمینه رشد علمی و پژوهشی آنان را فراهم سازد.

دانش

دستگاه منبع نور سرد ال‌ای دی در کشور بومی سازی شد/ تفاوت قیمتی ۳۸۰ میلیون تومانی دستگاه ایرانی با مشابه خارجی

توسط نخبه مازندرانی دستگاه منبع نور سرد ال‌ای‌دی بومی سازی شده و ۳۸۰ میلیون تومان از دستگاه مشابه خارجی ارزانتر است.

روش کلاس

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می‎‌دهد

کلاس روش معکوس سریع‌ترین روش انتقال مباحث درسی پیش روی معلم و دانش آموز

کارشناس آموزشی درباره تجربه‌های خویش در برگزاری کلاس روش معکوس، گفت: با این روش معلم در کوتاه ترین زمان مباحث درسی را انتقال داده و سرعت یادگیری دانش آموز افزایش می‌یابد.

قانون تخلف عناوین علمی

گزارش خبرگزاری علم و فناوری مازندران از وضعیت دو شغله‌های دانشگاه علوم پزشکی مازندران

آیا اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها می‌توانند هیأت مدیره یا عضو هیأت مدیره بیمارستان‌های بخش خصوصی باشند؟

اصل ۱۴۱ قانون اساسی به صراحت نسبت به دو شغله بودن کارمندان دولتی ممنوعیت ایجاد کرده اما برخی از اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران بدون توجه به این موضوع در سمت‌های رئیس هیآت مدیره و عضو هیت مدیره مراکز درمانی خصوصی فعالیت دارند.

بنیاد نخبگان وقف

رییس بنیاد نخبگان چهارمحال و بختیاری؛

تخصیص موقوفات به مراکز علم و فناوری و جامعه نخبگانی منجر به تقویت اکوسیستم کارآفرینی می شود

رییس بنیاد نخبگان چهارمحال و بختیاری گفت: تخصیص موقوفات به مراکز علم و فناوری و جامعه نخبگانی منجر به تقویت اکوسیستم کارآفرینی و به بار نشستن ایده های نوآورانه خواهد شد.

فرمانده سپاه کربلا

فرمانده سپاه کربلای مازندران مطرح کرده است

اعلام رضایت فرمانده سپاه کربلای مازندران از عملکرد سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران/برنامه‌ریزی برای تامین نیازمندی‌های سپاه کربلای مازندران از تولیدات نخبگان سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران

فرمانده سپاه کربلای مازندران از اقدامات انجام شده سازمان بسیج علمی و پژوهشی و نخبگان زیر مجموعه سازمان اعلام رضایت کرده و گفت: عملکرد رئیس سازمان بسیار عالی و امروز یکی از معاونت‌های رتبه برتر در کشور است که در سال ۹۸ به عنوان مسئول رتبه برتر مطرح بوده و ما هم از عملکرد رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی تقدیر و تشکر می‌کنیم.

نخبه بسیجی

رئیس سازمان علمی و پژوهشی مازندران:

کسب رتبه برتر کنکور معاونت علمی و پژوهشی حوزه بسیج آمل اقدام ارزشمند و قابل تحسین است

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران گفت: کسب رتبه برتر کنکور معاونت علمی و پژوهشی حوزه بسیج آمل را اقدام ارزشمند و قابل تحسین است و نشان از درایت بسیجیان در حوزه علمی دارد.

تقوی

طرح درمانی دانش آموز مازندرانی برای کرونا روی میز متولیان امر سلامت/ ارتباط مگس میوه با درمان کرونا

دانش ‌آموز مازندرانی با ارائه طرحی به شباهت‌های ژنتیکی انسان و مگس اشاره کرد و گفت: با بررسی مقالات متعددی به طرحی رسیدم که ارتباط مشخصی بین درمان کرونا و مگس میوه وجود دارد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب