خبرگزاری علم و فناوری

ایده‌های برتر سلامت زنان جمع‌آوری می‌شود

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از برگزاری فراخوان ایده‌های برتر سلامت زنان در چهارمحال و بختیاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان چهارمحال و بختیاری ؛ دکتر مهربان صادقی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد افزود: فراخوان ایده‌های برتر سلامت زنان با شعار " زنان سالم، خانواده و جامعه سالم" از سوی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، کمیته مطالعات و تحقیقات سلامت زنان برگزار می‌شود.


معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ادامه داد: زمان ارسال ایده‌ها یکم مهرماه لغایت یکم آذرماه ۹۹ خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند ایده‌های خود را جهت اصلاح امور تاثیرگذار در سلامت زنان در قالب فایل Word به همراه مشخصات کامل به آدرس ایمیل womenideas@skums.ac.ir  ارسال کنند.وی عنوان کرد: محورهای فراخوان نقش‌های شغلی و اجتماعی زنان/ امنیت شغلی و اجتماعی، زنان و موانع موجود در ارتقاء و پیشرفت آن‌ها ازجمله تابوهای اجتماعی، حمایت از زنان در دوران بارداری و دو سال ابتدایی تولد فرزند، زن و نقش‌های مختلف در خانواده و جامعه، تامین، حفظ و ارتقا سلامت روان زنان در همه‌گیری کرونا (همسرآزاری، خشونت و...)، زنان شاغل و نگهداری از فرزندان در همه‌گیری کرونا، سایر موضوعات مرتبط با سلامت زنان در همه‌گیری کرونا (تحصیل فرزندان، مدیریت اقتصاد خانواده)، سایر موضوعات مرتبط با سلامت زنان( ورزش و فعالیت بدنی، تغذیه سالم و...) و نقش زنان در سلامت خانواده در همه‌گیری کرونا ( پیشگیری، مراقبت، پایبندی به پروتکل‌های بهداشتی، مقابله با باورهای غلط و... ) هستند.

دکتر صادقی خاطرنشان کرد: به نفرات برتر در هفته بزرگداشت مقام زن از طرف دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
 

 

 

زمان انتشار: پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۷:۱۸

شناسه خبر: 90974

مطالب مرتبط :
کتاب

ترجمه فارسی کتاب راهنمای مربیگری سطح ۲ و برای اولین بار بر روی فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان قرار گرفت

ترجمه فارسی راهنمای مربیگری سطح ۲ در استان چهارمحال وبختیاری منتشر شد

شرکت بیش از ۴۰۰ نفر در جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا

مسئول علمی و پژوهشی بسیج فرهنگیان خراسان جنوبی خبرداد:

شرکت بیش از ۴۰۰ نفر در جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا

خواجه گفت: ۴۰۴ نفر از فرهنگیان خراسان جنوبی در «جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا»شرکت که از این تعداد ۲۸۱ نفر ایده خود را ثبت کرده اند.

پونه

آنچه درباره گیاه پونه باید بدانید

پونه گیاهی است علفی و پایا، با ساقه‌های استوانه‌ای، برگ‌های آن سبز تیره، بیضی شكل، نوك تیز، با دندانه و در اثر فشردن بوی قوی اسانس از آن استشمام می‌شود و از نظر طب سنتی طبیعتی گرم دارد.

معاون علوم پزشكی دانشگاه آزاد اسلامی  آذربایجان‌شرقی

استارت‌آپ ‌‌«شوی ملی همزیستی با كرونا» در تبریز برگزار می‌شود

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی از برگزاری استارت‌آپ‌ «شوی ملی همزیستی با ویروس كرونا» به‌صورت مجازی در این دانشگاه خبر داد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب