خبرگزاری علم و فناوری

معاون دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

ضدعفونی کننده تمیز آذران تقلبی است

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دزفول از تقلبی بودن ضدعفونی کننده تمیز آذران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، با شیوع بیماری کرونا در سطح جامعه رعایت نکات بهداشتی بیش از گذشته ضرورت پدا کرد که متخصصان بهداشتی و درمانی تذکرات لازم را در این زمینه بیان کرده ان.

در شرایط شیوع بیماری کرونا استفاده از مواد شوینده و مواد ضد عفونی کننده بیشتر از گذشته شد و خانواده های ایرانی برای بیشتر رعایت کردن بهداشت از این مواد بهره می برند.

برخی از افراد سودجو از این موقعیت پیش آمده نهایت استفاده را می برند و مواد تقلبی را راهی بازار می کنند تا به سود خود دست یابند.


در همین ارتباط معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دزفول از تقلبی بودن ضدعفونی کننده تمیز آذران خبر داد.

دکتر داود سلمانپور معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دزفول در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در استان خوزستان اظهار کرد: طبق شماره نامه ۶۰۸۰۱/۶۶۵ مورخه ۲۹ شهریور ماه ۹۹ سازمان غذا و دارو، توزیع و فروش محصول تقلبی ضدعفونی کننده دست و سطوح خانگی با نام تجاری تمیز آذران با درج پروانه ساخت شماره ۱۵۳۱٫۳۸ ممنوع است.
 

انتهای پیام/

 

زمان انتشار: پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۶:۵۵

شناسه خبر: 91000

مطالب مرتبط :
دانشگاه علوم پزشکی دزفول

یادداشت/

تاریخ قضاوت خواهد کرد

مردم شوش و گتوند جدا شده از دانشگاه علوم پزشکی دزفول که در توسعه زیرساخت ها و جذب امکانات، اندیمشک و بسیاری از شهرهای همسطح خود را پشت سر گذاشته اند.

افشانک

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می‌دهد

ساخت همزمان دو افشانک هوشمند ضدعفونی کننده دست در مازندران

دو دستگاه متفاوت افشانک هوشمند ضدعفونی کننده دست در مازندران ساخته شده است.

دستگاه ضد عفونی کننده

ساخت دستگاه ضد عفونی کننده پاششی هوشمند در دانشگاه شهیدمدنی آذربایجان

در استای اقدامات دانشگاه ها برای پیشگیری از بیماری کووید۱۹ ،طراحی وساخت دستگاه ضد عفونی کننده پاششی هوشمند توسط دانشجوی مکانیک دانشگاه شهیدمدنی آذربایجان صورت گرفت.

شروع خط تولید مواد ضد عفونی کننده در استان سیستان و بلوچستان

شروع خط تولید مواد ضد عفونی کننده در استان سیستان و بلوچستان

راه اندازی دوباره خط تولید مواد ضد عفونی کننده در استان سیستان و بلوچستان آغاز شد.

خبرگزاری علم و فناوری

تولید کننده محلول نگهدارنده گل‌های شاخه بریده

محلول نگهدارنده گل‌های شاخه‌ بریده به بازارهای داخلی راه پیدا کرده است/ برنامه‌ریزی برای صادرات به کشورهای تولید کننده گل

نخبه مازندرانی که موفق به تولید محلول گل‌های شاخه بریده شده است،گفت: محلول نگهدارنده گل‌های شاخه بریده به بازارهای داخلی راه پیدا کرده و مورد توجه بزرگترین تولید کننده گل در مازندران قرار گرفته است و بنا داریم این محصول را به دیگر کشورها صادر کنیم.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب