یک محقق مازندرانی مدعی درمان کرونا با علم بیورزونانس شد

محقق مازندرانی مدعی است که افراد زیادی که نتایج دست کرونا آنها مثبت بوده را با علم بیورزونانس درمان کرده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران، بیورزونانس درمانی یک روش درمانی بیوفیزیکی است که با طیف نوسان الکترومغناطیسی خود بیمار کار

می‌کند.

سید علی حسینی در گفت و گو با خبرنگار علم و فناوری استان مازندران با اعلام اینکه از سال 1363 در زمینه بیورزونانس شروع به فعالیت داشتم،اظهار کرد: بعد از یک 31 سال دسترسی به این دانش پیدا کردم.

وی با اعلام اینکه محدوده دانش بیورزونانس بسیار گسترده است، تصریح کرد: در محدوده کشاورزی، دامدادی، دامپروری و پزشکی ورود پیدا کردیم.

محقق مازندرانی خاطر نشان کرد: در حوزه علوم پزشکی ضمن تشخیص بیماری می‌توانیم اقدامات درمانی مناسبی را انجام دهیم و موفقیت‌های در زمینه درمان کرونا  به دست آوردیم.

وی یادآور شد: در این حوزه پزشکی تشخیص بیماری،تصویربرداری فیزیولوژِی و آناتومی بدن را بسیار دقیق‌تر از تجهیزات موجود در دنیا داشته باشیم و در مبحث درمان با این تکنولوژی سرعت درمان  را افزایش دهیم.

حسینی با اعلام اینکه درمان 45 تا 90 درصدی بیماری اچ آی وی مثبت با این علم امکان پذیر است، گفت: همه بیماری‌ها ویروسی و میکروبی با این علوم قابل درمان است.

وی اضافه کرد: بیماری کرونا را ما پیش از شیوع موج اول به مدت سه روز درمان می‌کردیم.

محقق مازندرانی یادآور شد: در موج دوم کرونا دوره درمانی ما پنج روزه است، مستندات کافی در این زمینه در اختیار داریم که افراد مراجعه کننده به صورت داوطلبانه به ما مراجعه کرده و درمان شدند.

وی درباره نحوه درمان بیماران کرونایی،گفت: با استفاده از تکنولوژی، بیوزرونانس،داروی گیاهی یک دستاورد خوبی را در بازتوانی و درمان بیماران ویروسی به ویژه کرونا به دست آوردیم.

حسینی ادامه داد:بنده با قدرت اعلام می‌کنم که مجهزترین دستگاه سی تی اسکن و ام ار آی دنیا را تکنولوژی بیورزنانس را به دست آوردیم که چندین دانشگاه با بنده در این زمینه همکاری می کنند و قرار است در هفته علم و فناوری این دستگاه به بهره‌برداری برسد.

وی با اعلام اینکه با استفاده از این علوم همه بیماری‌های ویروسی قابل درمان است، تصریح کرد:  درمان کرونا را با عبور جریان الکتریکی به بدن از طریق تشت آب شروع می‌کنیم، این جریان بین 50 تا 100 میکروآمپر بوده که خود به خود همه ویروس‌ها و عفونت‌ها را از بین می‌برد.

حسینی خاطر نشان کرد: پس از این اقدام دستگاه رزونانس را قرار دادیم که اقدامات تشخیصی انجام می‌شود و زمینه خروج سلول‌های مرده از بدن را فراهم کرده  با این روش ما بسیاری از بیماران کرونایی را سه روز درمان کردیم.

وی خاطر نشان کرد: در ابتدا  25 نفر را توسط مجوز که داشتیم درمان کردیم.

این محقق مازندرانی ادامه داد: بعد از خروج سلول‌های مرده از بدن فرد روی تشک بیورزونانس قرار گرفته و سه تا چهار ساعت زیر دستگاه قرار می‌گیرد در این فرایند به بدن کمک می‌کنیم که سلول‌های زنده را ترمیم یا سلول سازی کند.

وی یادآور شد:  70 درصد بیمار مبتلا به  کرونا در همان جلسه اول درمان می‌شود و این موضوع بر اساس تجربه اعلام شده است.

حسینی خاطر نشان کرد: با استفاده از ترکیب دانش بیورزونانس و داروی گیاهی و پزشک نوین بیماری‌ را درمان می‌کنیم.

وی یادآور شد: با استفاده از این تکنیک هزینه‌های درمانی کاهش پیدا کرده و سرعت درمان بیماری افزایش می‌یابد.

این محقق درمانی با اعلام اینکه تعدادی از پزشکان فعال در دانشگاه علوم پزشکی مازندران از این روش درمان بهره‌بردند، گفت: مستندات حضور این افراد را در اختیار داریم ولی به دلیل پلمپ مجموعه ما دسترسی به انتشار گزارشات آن را نداریم.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری چندین نفر از بیمارانی که با استفاده از این تکنیک درمان شدند طی تماسی با خبرنگار ما اعلام کردند که پس از دریافت تایید پزشکی مبنی بر ابتلا به کرونا از این روش درمانی بهره برده  و درمان شدند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۴:۴۵

شناسه خبر: 91031

مطالب مرتبط :
قانون تخلف عناوین علمی

گزارش خبرگزاری علم و فناوری مازندران از وضعیت دو شغله‌های دانشگاه علوم پزشکی مازندران

آیا اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها می‌توانند هیأت مدیره یا عضو هیأت مدیره بیمارستان‌های بخش خصوصی باشند؟

اصل ۱۴۱ قانون اساسی به صراحت نسبت به دو شغله بودن کارمندان دولتی ممنوعیت ایجاد کرده اما برخی از اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران بدون توجه به این موضوع در سمت‌های رئیس هیآت مدیره و عضو هیت مدیره مراکز درمانی خصوصی فعالیت دارند.

واکسن آنفولانزا

خبرگزاری علم و فناوری خبر می‌دهد

آدرس اشتباه شانه‌ساز درباره نحوه توزیع واکسن آنفولانزا/ واکسن آنفولانزا در داروخانه‌های مازندران توزیع نمی‌شود

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مازندران، گفت: توزیع داروخانه‌ای واکسن آنفولانزا نداریم و تصمیم‌گیری درباره نحوه توزیع آن برعهده معاونت بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب