مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی کشور:

توزیع ۳ هزار و ۶۰۰ تن کوره اوره تا پایان سال/ کشاورزان نگران تامین کودهای شیمیایی نباشند

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی کشور با بیان اینکه کشاورزان عزیز هیچ نگرانی در خصوص تامین کودهای شیمیایی اعم ازته، فسفاته و پتاسه نداشته باشند، گفت:۳ هزار و ۶۰۰ تن کوره اوره تا پایان سال در کشور در حال توزیع می باشد.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری  استان هرمزگان، مهندس حمید رسولی ظهر امروز در سفر به استان هرمزگان در خصوص تامین کودهای شیمیایی اظهار کرد: در جریان سفر دکتر جهانگیری معان اول رییس جمهور و دکتر خاوازی وزیرجهادکشاورزی تامین و تدارک کودهای فسفاته و پتاسه به نحو مطلوبی انجام شده و مقادیر مورد نیاز استانها با حجم قابل ملاحظه ای در حال ارسال می باشد.

وی همچنین افزود: خوشبختانه ذخیره مناسبی در بنادر و کلیه استانها نیز وجود دارد.

 مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی کشور با بیان اینکه کود اوره نیز که تولید داخلی است تا دیروز قریب به یک میلیون و 200 هزار تن از این کود تحویل استانها داده شد، تصریح کرد: تا پایان سالجاری نیز 2 میلیون و 400 هزار تن طبق برنامه تحویل خواهد شد .

رسولی در پایان خاطرنشان کرد: کشاورزان عزیز هیچ نگرانی در خصوص تامین کودهای شیمیایی اعم  ازته، فسفاته و پتاسه نداشته باشند.

معاون توسعه صنایع تبدیلی و کسب و کارهای کشاورزی کشور:مشکلات نهاده های رسوبی در گمرکات مرتفع شد/ مشکلی برای تامین نهاده دام و طیور در کشور وجود ندارد


معاون توسعه صنایع تبدیلی و کسب و کارهای کشاورزی کشور با اشاره به رفع مشکلات نهاده های رسوبی در گمرکات گفت: در سفر دکتر جهانگیری به بندرعباس برای رفع مشکلات نهاده های رسوبی در گمرگات نیز اقدام شد که امیدواریم با ترخیص این محموله بتوانیم سهمیه بیشتری را در بازارگاه تقسیم نماییم.
امید گیلانپور در سفر به استان هرمزگان با اشاره به اینکه از امروز در سامانه بازارگاه با حجم وسیع تری کار خرید و فروش نهاده انجام می شود،  اظهار کرد: تولیدکنندگان مرغ و تخم مرغ می توانند نهاده های خود را در سامانه بازارگاه خریداری کنند.
وی در خصوص نحوه توزیع نهاده افزود: در این روش بجای اینکه نهاده ها را دستی توزیع نماییم، سهمیه ها به صورت اتوماتیک در اختیار تولیدکنندگان قرار می گیرد که امیدواریم با این روش نحوه توزیع متناسب شود.
معاون توسعه صنایع تبدیلی و کسب و کارهای کشاورزی کشور با اشاره به رفع مشکلات نهاده های رسوبی در گمرکات تصریح کرد: در سفر دکتر جهانگیری به بندرعباس برای رفع مشکلات نهاده های رسوبی در گمرگات نیز اقدام شد که امیدواریم با ترخیص این محموله بتوانیم سهمیه بیشتری را در بازارگاه تقسیم نماییم.
گیلانپور درپایان خاطرنشان ساخت: با رفع مشکلات نهاده های رسوبی در گمرگات انشالله مشکلی برای تامین نهاده دام و طیور در کشور وجود نخواهد داشت.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲:۱۵

شناسه خبر: 91060

مطالب مرتبط :
ت

یادداشت

زنگ خطر کرونا برای بار سوم

در حالی که نه ماه کشور درگیر شیوع وبحران بیماری کروناست اما وزیر بهداشت عاجزانه از کم کاستی های تعمدانه در حوزه بهداشت و درمان می گوید.

۶

مدیرعامل فولاد هرمزگان:

هرمزگان قطب دوم فولاد کشور خواهد شد

مدیرعامل فولاد هرمزگان در جلسه اقتصاد مقاومتی استان که با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و همتی استاندار استان هرمزگان برگزار شد تاکید کرد با توسعه هاي انجام شده و در دست انجام ، استان هرمزگان به قطب دوم فولاد کشور تبديل خواهد شد .‎

افتتاح پروژه های متعدد در هفته دفاع مقدس توسط شهرداری فیروزکوه

افتتاح پروژه های متعدد در هفته دفاع مقدس توسط شهرداری فیروزکوه

به گفته شهردار فیروزکوه در هفته دفاع مقدس چند پروژه توسط شهرداری فیروزکوه افتتاح خواهد شد و پل معبر ۱۸ متری پس از تکمیل عملیات اجرایی زیرسازی و آسفالت مسیر دسترسی پل در طرفین محله برای برداری خواهد رسید

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب