چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان

برگزیدگان نهایی جشنواره از اعتبار ویژه‌ی بنیاد نیکوکاری جمیلی به منظور تجاری سازی محصول و ایجاد شرکت نوپا بهره مند می شوند.

چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان در تاریخ99/09/09 سال جاری برگزار خواهد شد.

به استحضار جوانان ایده ‏پرداز و شرکت‏های نوپای صاحب ‏ایده در حوزه علوم پایه می‌رساند، بنیاد نیکوکاری جمیلی در راستای حمایت از ایجاد کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری، نوآوری و تحقق اقتصاد مقاومتی باهدف تبدیل دارایی‌های فکری به ثروت، جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان را به‌صورت سالیانه در سطح ملی برگزار می‌نماید.
بنياد نيكوكاری جميلی اولين و تنها نماينده بخش خصوصی و خيريه كشوراست كه با همكاری ستاد خيرين وزارت علوم، تحقيقات و فناوری، بنياد حاميان دانشگاه تهران و پرديس علوم دانشگاه تهران در راستای حمايت از ايده پردازان جوان، ايجاد كسب و كارهای متكی بر فناوری، ترويج فرهنگ كارآفرينی، جشنواره انديشمندان و دانشمندان جوان را بعنوان يک رويداد علمی در سطح ملی برگزار می‌نمايد.

محورهای  جشنواره:
1- علوم پایه (شیمی، فیزیک، علوم زیستی، زمین شناسی و ریاضی)  
2- تاثیر کرونا بر الگوی زیستی

برگزیدگان نهایی جشنواره از اعتبار ویژه ی بنیاد نیکوکاری جمیلی به منظور تجاری سازی محصول و ایجاد شرکت نوپا بهره مند می شوند.

لازم به ذکر است، آخرین مهلت ثبت ایده، 18 مهر ماه می باشد.

متقاضیان جهت ثبت نام به سایت www.ysf-persia.com  مراجعه و یا با شماره تلفن 22343314-021 ( خانم بهشتی) تماس حاصل نمایند.

 

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵:۵۶

شناسه خبر: 91170

مطالب مرتبط :
۱۲۳

چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان برگزار می شود

چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان با محوریت علوم پایه و تاثیر کرونا بر الگوهای زیستی در آذر ماه سال جاری برگزار می شود.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب