معاون دانشگاه علوم پزشکی جهرم:

اولویت تزریق واكسن آنفلوانزا در جهرم گروه های پر خطر هستند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به اینکه اولویت تزریق واکسن آنفلوانزا گروه های پرخطر هستند، گفت: شهروندان برای دريافت واكسن آنفلوانزا به درمانگاه های سطح شهر مراجعه نکنند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از جهرم، سیدمجید ارجمند در جمع خبرنگاران گفت: اولويت زدن واكسن آنفلوانزا در شهرستان جهرم برای گروه های پر خطر مانند بيماران خاص  و مادران باردار است.

 

وی افزود: با توجه به دريافت تدريجي واكسن آنفلوانزا  از وزارتخانه و مشخص بودن تعداد آن، اولويت زدن اين واكسن در شهرستان برای بيماران سرطاني (تحت شيمی درمانی)، بيماران ام اس، كوليز، دياليزی، دارای پيوند عضو و مادران باردار است.


معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم بااشاره به اینکه مادران باردار و افرادي كه دارای بيماری های خاص ذكر شده هستند نياز به مراجعه به درمانگاه های سطح شهر ندارند، خاطرنشان کرد: با توجه به موجود بودن پرونده پزشكی آنان در دانشگاه علوم پزشکی جهرم، در زمان مشخص برای دريافت واكسن با آنان تماس حاصل می شود.

 

خبرنگار: مهدی رحمانیان

انتهای پیام/

زمان انتشار: جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 91179

مطالب مرتبط :
۰۰۲۳

با توجه به برودت هوا و شیوع آنفولانزا در کشور توصیه می شود؛

اطلاع نگاشت| دستـورالعمل های طب سنتی برای پیشگیری و درمان آنفولانزا

۴۵۱۲۲۲۲۲

محققان پاسخ دادند :

با هم زمانی کووید ۱۹ و آنفلوآنزا در پاییز چه اتفاقی خواهد افتاد ؟

SARS CoV ۲، ویروسی که باعث ایجاد COVID ۱۹ می شود، ممکن است به زودی در برابر آنفلوآنزا قرار گیرد، به طوری که حتی دانشمندان هنوز نمی دانند چگونه این برخورد پایان می یابد.

۱

مدیرکل دامپزشکی استان یزد:

آنفولانزای فوق حاد پرندگان در کمین است

مدیرکل دامپزشکی استان یزد با اشاره به کاهش دمای استان گفت: هوای سرد، شرایط مساعدتری را برای ماندگاری و انتقال ویروس آنفلوانزای فوق حاد پرندگان ایجاد می‌کند.

کودک و فرزند

معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي جهرم:

لزوم مهارت والدین در زمینه کنترل بدرفتاری های کودکان

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: والدین مهارت های خود را در زمینه کنترل بدرفتاری های کودکان و اضطراب آن ها بالا ببرند تا بتوانند با اقدام صحیح و به موقع آرامش را برای کودکان خود به ارمغان بیاورند.

۲۲۵

از زبان رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان مطرح شد؛

سمنان| آغاز تزریق واکسن آنفولانزا برای گروه های پرخطر

دکتر دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان:تزریق واکسن آنفلوآنزا در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی این استان برای گروه‌‎‌های پرخطر آغاز شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب