معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي جهرم:

لزوم مهارت والدین در زمینه کنترل بدرفتاری های کودکان

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: والدین مهارت های خود را در زمینه کنترل بدرفتاری های کودکان و اضطراب آن ها بالا ببرند تا بتوانند با اقدام صحیح و به موقع آرامش را برای کودکان خود به ارمغان بیاورند.

سیدمجید ارجمند در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در جهرم گفت: 12 تا 18 مهر ماه هفته ملي كودك نامگذاری شده که امسال این هفته با شعار «آينده را بايد ساخت» گرامي داشته می شود.


وی با اشاره به راهکارهای سرگرم کردن کودکان در روزگار کرونایی، بیان کرد: در زمان شیوع کرونا با توجه به اینکه کودکان بیشتر وقت خود را در خانه به سر می برند می توان با بازی های مناسب خانگی کودکان را به فعالیت واداشت و از کم تحرکی، بروز چاقی و اضافه وزن  کودکان جلوگیری کرد.


معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم خاطرنشان کرد: والدین مهارت های خود را در زمینه کنترل بدرفتاری های کودکان و اضطراب آن ها بالا ببرند تا بتوانند با اقدام صحیح و به موقع آرامش را برای کودکان خود به ارمغان بیاورند.

 

گفتگو از مهدی رحمانیان

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 91224

مطالب مرتبط :
اكسيژن ساز

حمايت واحدهاي صنعتي از علوم پزشكي در مبارزه با ويروس كرونا

اکسیژن یکی از نیازهای حیاتی در بیماران کرونا كه درگير بيماري ريه شده اند ‌ مي باشد، واحدهاي صنعتي و خيرين با اهدا وتامین مخازن اكسيژن به ياري علوم پزشكي آمده اند.

عمل جراحی

متخصص جراحی مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی جهرم خبرداد:

۲ عمل حیات بخش بیماران مبتلا به تومور در جهرم

متخصص جراحی مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: تومور نخاعي جوان ۳۱ ساله خفری که دیگر پزشکان معالج ریسک عمل وی را نپذیرفته بودند؛ به طور موفقيت آميز جراحي و از نخاع اين جوان خارج شد.

فضای مجازی

آسیب های فضای مجازی در کمین کودکان

عدم آشنایی والدین از اینترنت و فضای مجازی باعث شده که کودکان به‌خاطر برنامه‌ها وبازی‌های جذاب در فضای مجازی به سمت آن جلب شوند که این خود موجب خطراتی می‌شود که در کمین آنهاست.

واکسن کرونا

معاون دانشگاه علوم پزشکی جهرم:

اولویت تزریق واكسن آنفلوانزا در جهرم گروه های پر خطر هستند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به اینکه اولویت تزریق واکسن آنفلوانزا گروه های پرخطر هستند، گفت: شهروندان برای دريافت واكسن آنفلوانزا به درمانگاه های سطح شهر مراجعه نکنند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب