خبرگزاری علم و فناوری

شیراز میزبان اختتامیه نخستین جشنواره ملی فرصت کرونایی و تولید محتوای فن ورز

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس گفت: شیراز میزبان اختتامیه نخستین جشنواره ملی فرصت کرونایی و تولید محتوای فن ورز بصورت مجازی خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس، دکتر محمدجامعی در این خصوص اظهار داشت: نخستین جشنواره ملی فرصت کرونایی و تولید محتوای فن ورز به منظور نمایش توانمندی ها، تداوم آموزش و همکاری بین دانشجویان و اساتید و همچنین فرصتی برای شکوفایی خلاقیت آنان در پنج بخش برگزار و دبیرخانه آن نیز در دانشکده فنی و حرفه ای شهید باهنر شیراز دایر شد.

وی بیان کرد: بخش های این مسابقه شامل فرهنگ سازی سلامت و آسیب های اجتماعی، خلاقیت، آموزشی، مهارتی و اخلاقی  به شیوه ارائه آثار به صورت هنری و ارسال از طریق فضای مجازی بوده است.

جامعی با قدردانی از حمایت های دکتر صالحی عمران رئیس، دکتر مهدی معاون فرهنگی و دکتر دستگردی مدیرکل برنامه ریزی فرهنگی دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور در برگزاری جشنواره ملی تولید محتوا تصریح کرد: پس از تشکیل شورای سیاست گذاری و ارسال فراخوان به تمام دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یک هزار و 526 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس گفت: پس از داوری این آثار 19 اثر به عنوان برگزیده نهایی شناخته و 10 اثر نیز شایسته تقدیر شناخته شد.

جامعی بیان کرد: از حمایت و مشارکت تمام دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور به ویژه دانشگاه شیراز در برگزاری جشنواره تولید محتوا (فرصت سازی کرونایی) نهایت قدردانی و سپاس را داریم.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس نیز به جزییات برنامه های اختتامیه این جشنواره اشاره و بیان کرد: سخنرانی دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر سیماسادات لاری سخنگو و معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر صالحی عمران رئیس و دکتر مهدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور از برنامه های افتتاحیه است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 91378

مطالب مرتبط :
۱

چطور با اضطراب های ناشی از کرونا برخورد کنیم؟

فارسی نژاد اظهار کرد: معمولاً ما اضطراب‌های خود را سرکوب می کنیم زیرا توان مواجهه با آنها را نداریم و همین مسئله موجب بروز اختلالات روانی می‌شود.

۱۱

یادداشت؛

جای خالی اپیدمیولوژی در مواجهه با کرونا

شاهکار وزارت بهداشت انتشار آمار مبتلایان به کرونا بر اساس جنسیت و سن است. اما چرا تحلیل و واکاوی از بیماری های زمینه ای و نحوه تغذیه و کمبود ویتامین ها و دیگر موارد مبتلایان و از همه مهمتر نحوه ابتلای آنها صورت نمی گیرد؟

پژوهش تحقیق کتاب

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس خبرداد:

تصویب ۲۲ طرح پژوهشی در شورای پژوهشی دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس از تایید ۲۲ طرح پژوهشی پژوهشگران و اعضای هیئت علمی این دانشگاه در شورای پژوهشی خبرداد.

نیروی ماهر کار کارگر

نیروی ماهر یک نیاز ضروری برای ارتقا فضای کسب و‌کار است

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس با تاکید بر اینکه بهبود فضای کسب و کار نقش اساسی در افزایش رشد اقتصادی کشور دارد گفت: علاوه بر ارتقاء آموزش و نگرش بین المللی به استانداردهای آموزشی همپا با تکنولوزی دنیا و نهادینه کردن روحیه کارآفرینی و کاهش هزینه های مبادله تولید، امید است به سوی هدف عالی رشد اقتصادی کشور در پرتو توسعه کسب و کار گام بر داشته شود.

۰

عملکرد موفقیت آمیز دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای فارس در افزایش اعتبارات سال جاری

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس پیرامون اعتبارات دانشگاه ابراز داشت: کل اعتبارات تعمیراتی ما در سال ۹۸ برابر ۵۰۰ میلیون و در سال ۹۹ به ۹ میلیارد تومان رسیده، اعتبارات تجهیزاتی و کارگاهی از ۷۲۰ میلیون تومان در قالب اوراق درسال ۹۸ به رقم ۱۰ میلیارد تومان در امسال رسیده و اعتبارات عمرانی سال ۹۸ رقم ۴ میلیارد و ۴۰۰ تومان بوده که امسال به ۷ میلیارد تومان تاکنون رسیده است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب