خبرگزاری علم و فناوری

سامانه اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم راه اندازی شد

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جهرم از راه اندازی سامانه اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی این دانشگاه خبر دارد.

محمدجواد موحد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در جهرم گفت: سایت اداره مشاوره و سلامت روان در راستای اهداف کلی اداره مشاوره دانشجویی و در جهت آگاهی بخشی، آموزش، پیشگیری و اطلاع از راه های ارتباطی با کارشناسان این اداره راه اندازی و فعال شد.
وی افزود: با توجه به گسترش ویروس کرونا و مجازی شدن آموزش دانشجویان، امکان ارتباط اداره مشاوره دانشجویی با دانشجویان تنها از راه مجازی امکان پذیر است.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به اینکه این اداره جهت آموزش، پیشگیری و درمان دانشجویان اقدام به تهیه فیلم های آموزشی، کارگاه های مجازی، مشاوره های تلفنی، تهیه بروشور و کتابچه و .... کرده است، بیان کرد: بنابراین لزوم دسترسی هر چه بهتر و آسان تر دانشجویان به بانک اطلاعاتی اداره مشاوره دانشجویی در این ایام بیش از پیش احساس می شد.
موحد با اشاره به اینکه در راستای دستیابی به این مهم و  به مناسبت هفته سلامت روان این سایت راه اندازی و فعال شد، گفت: این سامانه اکنون از طریق سایت رسمی دانشگاه و خبرگزاری مفدا امکان دسترسی به اطلاعات و منابع آموزشی فراهم شده است.

 

گفتگو از مهدی رحمانیان

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 91414

مطالب مرتبط :
۰

رئیس هلال احمر جهرم خبر داد

عملیات پنج ساعته نجات مصدوم در البرزکوه جهرم

جعفرنژاد گفت: امدادگران جمعیت هلال احمر جهرم در یک عملیات ۵ ساعته موفق به نجات جان یک مصدوم در منطقه کوهستانی البرز کوه شدند.

آزمون دستياری و بورد تخصصی

معاون علوم پزشکی جهرم خبر داد:

موفقيت ۱۹ دانشجوی پزشكی جهرم در آزمون دستياری و بورد تخصصی

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشكی جهرم گفت: ۱۹ دانشجو و رزیدنت دانشگاه علوم پزشکی جهرم موفق به کسب حد نصاب کامل در آزمون دستیار و بورد تخصصی شدند.

صدای مشاور

دریافت مشاوره رایگان با صدای مشاور ۱۴۸۰

مشاوره تلفنی ۱۴۸۰ این امکان را فراهم کرده است تا افراد نیازمند به مشاوره در زمان دلخواه خود در هر مکانی که به تلفن دسترسی دارند بدون هیچ هزینه ای و به صورت رایگان از خدمات مشاوره کارشناسان خبره صدای مشاور بهره مند شوند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب