خبرگزاری علم و فناوری

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان خبر داد:

​فعالیت ۸۶ هسته علمی در سطح پایگاه های مقاومت بسیج این شهرستان

​قاسمی از فعالیت ۸۶ هسته علمی در سطح شهرستان نهبندان خبر داد و گفت: شناسایی، حمایت مادی و معنوی از مخترین، مبتکرین، رفع موانع و معرفی آنها به مرکز استان از اهداف این معاونت در حمایت از جامعه نخبگان علمی شهرستان است.

محمد علی قاسمی در گفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی با اشاره به تشکیل و برگزاری شورای جهاد علمی در سطح ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان اظهارداشت: این شورا در جهت فرمایشات رهبر معظم انقلاب و حمایت از نخبگان علمی ماهانه با حضور اعضاء برگزار می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان مهمترین هدف معاونت بسیج علمی پژوهشی و فن آوری این ناحیه را حمایت از نخبگان و جامعه علمی دانست و گفت: شناسایی، حمایت مادی و معنوی از مخترین، مبتکرین، رفع موانع و معرفی آنها به مرکز استان از اهداف این معاونت در حمایت از جامعه نخبگان علمی شهرستان است.

وی با بیان اینکه 86هسته علمی در سطح پایگاه های مقاومت بسیج این شهرستان فعال هستند، گفت: راه اندازی گروه های جهادی علمی، برگزاری کلاسهای تقویتی برای دانش آموزان بخصوص دانش آموزان محروم از برنامه های بسیج علمی است.

قاسمی با اشاره به تشویق و تبیین منویات رهبری در راستای علم و فن آوری، عنوان کرد: تمامی پایگاه های مقاومت بسیج در تبیین فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص علم فعالیت می کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان با اشاره به وجود پایارک علم و فن آوری در سطح شهرستان نهبندان نیز گفت: متاسفانه فقط از این پارک عنوانی باقی است ولی فعالیت علمی آنچان خوبی ندارد.

انتهای پیام/ 

زمان انتشار: یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۵:۰۶

شناسه خبر: 91435

مطالب مرتبط :
​مجلس توسعه کمی و کیفی دانشگاه فرهنگیان را مد نظر قرار دهد

نامه مسئول بسیج فرهنگیان دانشگاه شهید باهنر بیرجند خطاب به نماینده قائنات:

​مجلس توسعه کمی و کیفی دانشگاه فرهنگیان را مد نظر قرار دهد

مسئول بسیج فرهنگیان دانشگاه شهید باهنر بیرجند در نامه ای خطاب به نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی آورده است که از جنابعالی انتظار می رود تا با بررسی علمی موضوع، حمایت از توسعه کمی و کیفی دانشگاه فرهنگیان را مد نظر قرار داده و از گرفتن تصمیماتی که مضرات آن در چند سال آینده پدید خواهد آمد اجتناب نمایید.

رژیم غذایی نامناسب نقش مهمی در مرگ و میر  ناشی از بیماری های قلبی در سطح جهانی دارد

بر طبق یک مطالعه از ۱۹۵ کشور؛

رژیم غذایی نامناسب نقش مهمی در مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی در سطح جهانی دارد

بیش از دو سوم مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی در سراسر جهان با رژیم های غذایی سالم می تواند پیشگیری شود. این یافته یک مطالعه است که در ژورنال کیفیت مراقبت و نتایج بالینی انجمن قلب و عروق اروپا با داده از ۱۹۵ کشور منتشر شده است.

۱۱

کارگاه آموزش مسأله شناسی در یزد برگزار می شود

کارگاه آموزش مسأله شناسی با هدف آموزش روشهای مسأله یابی و حل مسائل در یزد برگزار می شود.

امروز نیازمند کشاورزی علمی درمناطق روستایی هستیم

مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی خراسان جنوبی در گفتگو با خبرگزاری علم و فن اوری:

امروز نیازمند کشاورزی علمی درمناطق روستایی هستیم

یوسفی فربا بیان اینکه همه اهداف ما براساس منویات رهبر معظم انقلاب در حمایت از محصولات کشاورزی داخلی است، گفت: امروز برای اینکه کشاورزی نوین برپایه علم روز باشد نیازمند فرهنگ سازی دراین عرصه هستیم.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب