خبرگزاری علم و فناوری

پذیرش بیش از ۱۲۰۰ نفر در دانشگاه‌ فرهنگیان استان فارس

دکتر قدیم خانی، رئیس گروه تامین منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش از نزدیک از روند جذب و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان در شیراز بازدید کرده و از نحوه برگزاری ابراز رضایت کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس، رئیس گروه تامین منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش با حضور در شیراز از نزدیک فرآیند کامل جذب و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان شامل مصاحبه ، انجام معاینات پزشکی، مصاحبه تخصصی و عمومی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت را در محل پردیس شهید رجایی(پسرانه) و پردیس شهید باهنر (دخترانه) استان فارس را بازدید و بررسی نمود .

دکتر قدیم خانی در حاشیه این بازدید در گفتگو با دکتر افلاکی فرد، مدیر امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان فارس با بررسی شاخصه های جذب نیروی انسانی و وضعیت جذب سهمیه های اختصاصی در دانشگاه فرهنگیان، از لزوم انجام مصاحبه با نیروهای مناسب جهت تصدی شغل معلمی بیان کرد  و از پروسه جذب در دانشگاه فرهنگیان شیراز ابراز رضایت کرد .

مدیر امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان فارس در این دیدار عنوان کرد: در مهرماه امسال بیش از 1700 نفر داوطلب شامل 900 داوطلب پسر و 800 داوطلب دختر در فرآیند مصاحبه دانشگاه فرهنگیان استان فارس شرکت کرده و 1240 نفر نیز جذب شده اند .

دکتر افلاکی فرد از انجام مصاحبه جذب داوطلبان دانشگاه فرهنگیان فارس توسط 16 گروه سه نفری در دو پردیس شهید رجائی پسرانه و پردیس شهید باهنر دخترانه خبر داد .

 

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 91437

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب