خبرگزاری علم و فناوری

با هدف اطلاع رسانی اخبار و جریان سازی علمی؛

تفاهم نامه همکاری میان خبرگزاری علم و فناوری و پارک علم و فناوری استان فارس امضا شد

تفاهم نامه همکاری میان خبرگزاری علم و فناوری و پارک علم و فناوری استان فارس با هدف اطلاع رسانی اخبار و جریان سازی علمی امضا شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ؛ تفاهم نامه همکاری با هدف اطلاع رسانی اخبار و جریان سازی علمی و معرفی دستاورد های محققان استان فارس و کمک پارک علم و فناوری استان، مابین  خبرگزاری علم و فناوری و پارک علم وفناوری استان فارس امضا شد.

سردبیر خبرگزاری علم و فناوری در این رابطه با تاکید بر اهمیت جریان سازی و معرفی دستاورد های علمی در کشور گفت : خبرگزاری علم وفناوری  به عنوان یک رسانه تخصصی علمی توانسته است  با تلاش علمی و پژوهشی توام با روحیه انقلابی  علاوه بر نقش آفرینی در ارتقاء سطح علمی و دانش کشور بستر مناسبی را برای توسعه شرکت های دانش بنیان و زمینه فعالیت های استارتاپ ها و اقتصاد مقاومتی در کشور فراهم کند.

انصاری فرد با بیان اینکه تاکنون تفاهم نامه‌های زیادی در راستای معرفی دستاورد های محققان کشور با نهادهای مختلف منعقد شده است، گفت: خبرگزاری علم و فناوری در صدد کمک به راه اندازی وب سایت های تخصصی علمی برای کلیه پارک های علم و فناوری کشور بدون دریافت هرگونه وجهی است.

سردبیر خبرگزاری علم و فناوری در این باره تاکید کرد : انعقاد چنین تفاهم نامه هایی می تواند زمینه ی اتصال هرچه بیشتر رسانه ها با مراکز علمی و دانشگاهی را در کشور فراهم کرده و مطالبات مهم رهبر معظم انقلاب را در عرصه های علم و فناوری پیگیری نماید.

خبرگزاری علم وفناوری در راستای بسط تعامل فضای علمی و مطرح کردن دستاوردهای نوین جوانان این مرز و بوم ، پوشش رسانه ای کلیه ی مراکز علمی،پژوهشی و تحقیقاتی کشور و مطالبه خبری اقشار دانشگاهی را در دستور کار خویش قرار داده است و آمادگی انعقاد تفاهم نامه همکاری با کلیه مراکز علمی و دانشگاهی جهت پوشش اخبار را دارد.

اتمام پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰:۱۷

شناسه خبر: 91493

مطالب مرتبط :
پارک علم و فناوری استان فارس

علم و فناوری گزارش می دهد؛

وقتی پارک علم و فناوری به مدد شرکت‌های فناور می‌آید

رئیس پارک علم و فناوری استان فارس گفت: : براساس آیین نامه مصوب هیئت امنای پارک های علم و فناوری در کل کشور، می توانیم اراضی تحت مالکیت در داخل پارک واقع در شهرک آرین را در اختیار شرکت های فناور قرار دهیم .

بب

امضای تفاهم نامه همکاری بسیج علمی و پژوهشی و دانشگاه آزاد ایلام

تفاهمنامه همکاری بین سازمان بسیج علمی و پژوهشی ایلام و دانشگاه آزاد اسلامی استان امضا شد .

پارک فناوری پردیس با «همرسا» از توسعه نوآوری و عرضه به بازار، حمایت می‌کند

پارک فناوری پردیس با «همرسا» از توسعه نوآوری و عرضه به بازار، حمایت می‌کند

پارک فناوری پردیس با هدف حمایت از تقویت و توسعه نوآوری شرکت‌های عضو و تولید محصول جدید و بومی‌سازی نیازهای فناورانه صنایع ، طرح «همرسا» را اجرا می‌کند. این طرح در راستای هم‌رسانی عرضه و تقاضای توسعه نوآوری در۴ وجه صنعت، شرکت فناور، تامین مالی و سرمایه‌گذاری و اختراعات انجام می‌شود.

تجویدی

انعقاد دو تفاهم نامه فی مابین بسیج علمی- پژوهشی و دانشگاه آزاد شهرکرد

مسئول بسیج علمی-پژوهشی چهارمحال و بختیاری گفت: دو تفاهم نامه فی مابین بسیج علمی- پژوهشی و دانشگاه آزاد شهرکرد به‌منظور ايجاد مرکز نوآوري و خلاقيت با موضوع آموزش کسب و کار بسته شد .

امضای تفاهم نامه همکاری کانون شکوفایی خلاقیت پارک علم وفناوری گیلان با فرمانداری شهرستان شفت

امضای تفاهم نامه همکاری کانون شکوفایی خلاقیت پارک علم وفناوری گیلان با فرمانداری شهرستان شفت

در راستای تحقق اهداف و رسالت پارک علم و فناوری گیلان درجهت حمایت ، هدایت دانش آموختگان، نوآوران و ایده پردازان و کارافرینان ، تفاهم نامه ای با فرمانداری شهرستان شفت منعقد گردید.

تفاهم نامه

انعقاد تفاهم نامه همکاری بسیج با شرکت برق در جهت کاهش مصرف انرژی

جانشین فرمانده سپاه خراسان شمالی در امور اقشار از انعقاد تفاهم‌نامه با اداره برق استان در جهت اصلاح الگوی مصرف انرژی خبر داد.گفت: در همین راستا سازمان های بسیج اقشار و بسیج جامعه زنان که با کلیه زنان بسیجی خراسان شمالی ارتباط دارند یک تفاهم نامه ای را با اداره شرکت توزیع برق خراسان شمالی منعقد کردن که به واسطه این تفاهم نامه ما موارد آموزشی بتوانیم به زنان و بانوان بسیجی خودمان آموزش بدهیم که به واسطه این اموزش نتیجه کاهش و اصلاح مصرف انرژی باشد.

تفاهم نامه همکاری

امضاء تفاهم نامه همکاری بین سازمان بسیج علمی و اداره تعاون ، کار و رفاه آذربایجان شرقی

در راستای همکاری دوجانبه و مشترک تفاهم نامه همکاری بین سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری و اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی منعقد شد.

دانشگاهشهید مدنی ‌آذربایجان

افتخاری از جنس دانش؛

تفاهم نامه علمی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان شرقی با ۱۰ دانشگاه معتبر دنیا

دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در راستای توسعه همکاری های بین المللی و گسترش تعاملات علمی با دانشگاه های معتبر دنیا در سال ۹۸ با بیش از۱۰ دانشگاه تفاهم نامه همکاری علمی امضاء کرده است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب