خبرگزاری علم و فناوری

مدیر علمی، پژوهشی و فن آوری ناحیه مقاومت بسیج پارس آباد:

تقویت بنیه علمی بسیجیان موجب ارتقاء و حفظ روحیه انقلابی می شود

به منظور تقویت بنیه علمی و ارتقا و حفظ روحیه انقلابی بسیجیان؛ پایگاه علمی حوزه شهری ثارالله از ناحیه پارس آباد اقدام به برگزاری کلاس تقویتی برای بسیجیان پایگاه نموده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شهرستان پارس آباد اردبیل؛ سرگرد پاسدار علیرضا مالک مدیر علمی، پژوهشی و فن آوری سپاه ناحیه پارس آباد اظهار داشت: حفظ و ارتقای بنیه دینی، روحیه انقلابی و انگیزه تکلیف گرایی به واسطه ارزش ذاتی و کاربردی آن در بین بسیجیان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. لذا به منظور حفظ و ارتقای آن لازم است مطالعات مستمر و گسترده ای صورت گیرد تا امکان اطلاع دقیق تر مسئولان ذیربط از وضع موجود و اخذ تصمیم در خصوص راهکارهای حفظ و تقویت فراهم شود.

وی تقویت علم و تاسیس پایگاه های علمی را از جمله محورهای سازمان بسیج علمی و پژوهشی دانست و گفت: با تاسیس پایگاه های علمی می توانیم به هدف خود که همان مقابله با تحریم است برسیم.

مدیر علمی، پژوهشی و فن آوری گفت: تقویت شان و منزلت بسیجیان، ترویج ارزشهای مربوط به خانواده و حمایت مادی و معنوی از آنها، برگزاری آموزشهای عقیدتی- سیاسی و توجه به کمیت و کیفیت آنها، مشارکت دادن بیشتر بسیجیان در فراخوانی ها، برنامه ریزی و تلاش برای ارتباط مستمر و پایدار بسیجیان با پایگاه و مسجد محله، ایجاد جذابیت، تقویت ارتباط و علاقه مندی بیشتر بسیجیان با مقام معظم رهبری، آموزش و ترویج راهکارهای مقابله منطقی با مشکلات و سختیها، ارائه نکات مثبت عملکرد حکومت و مسئولان نظام به بسیجیان و...، راهکارهای تقویت بنیه دینی، انقلابی و انگیزه تکلیف گرایی بسیجیان می باشند.

وی بیان کرد: باید تلاش کنیم با توسعه علمی و تعمیق دانش توطئه دشمن را خنثی کنیم زیرا ایران اسلامی با سرعتی که در مسیر علم و دانش پیش گرفته غربیها را نگران کرده است.

مالک استفاده از تهدیدها برای تبدیل به فرصت را ضروری دانست و گفت: حال که می خواهند مانع الگو شدن ایران اسلامی باشند و هر روز خط مبارزه را عوض می کنند و با تهدید نظامی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی هجوم می آورند باید برای مقابله با تهدیدات دشمن قدرتمند شویم و راه آن مجهز شدن به سلاح علم و دانش است.

مدیر علمی، پژوهشی و فن آوری در پایان افزود: در همین راستا پایگاه علمی، فرهنگی شهید اعتباری حوزه شهری ثارالله ناحیه پارس آباد اقدام به برگزاری کلاس های تقویتی برای بسیجیان نموده است و بسیجیان دانش اموز خواهر حوزه کوثر شهرستان پارس آباد از شهرک صنعتی بازدید کردند.

زمان انتشار: جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲:۲۵

شناسه خبر: 91543

مطالب مرتبط :
بب

بازدید فرمانده سپاه ناحیه ایلام از مراکز رشد و فناوری بسیج

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان ایلام ، فرمانده سپاه ناحیه ایلام و جمعی از فعالان علمی بسیج ، از مراکز رشد و فناوری بسیج استان بازدید کردند.

معرفی

معرفی مسئول پایگاه علمی برادران نوین اندیشه اردبیل

مسئول پایگاه علمی برادران نوین اندیشه با حضور مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری ، فرمانده ناحیه و مسئول علمی ناحیه سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل معرفی شد.

کلانتری

عضو مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با خبرگزاری علم و فناوری:

تلاش دشمن برای تضعیف روحیه انقلابی/ تشریح دستاوردهای انقلاب برای مردم

آیت الله علی اکبر کلانتری خاطرنشان کرد: دشمن با بهره گیری از روش های متعدد و ابزارهای گوناگون سعی در تضعیف روحیه انقلابی افراد مختلف جامعه به ویژه جوانان دارد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب