مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی خبر داد

​فعالیت مجددگروه های جهادی در راستای فرمایشات رهبر انقلاب برای مقابله با کرونا

​هنری از فعالیت مجدد گروه های جهادی برای مقابله با کرونا در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب خبرداد واظهارداشت: تاکنون حدود ۸۰ درصد نواحی برای اعزام و حضور جهادگران در عرصه مقابله با کرونا اعلام آمادگی کرده اند.

مهدی هنری مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در گفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری این استان اظهارداشت: پیرو سخنان رهبر معظم انقلاب در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا واستفاده از ظرفیت جوانان مومن و انقلابی برای مقابله و کمک برای نابودی کرونا ابلاغیه ای به کلیه نواحی بسیج سپاه استان داده شد.

وی با اشاره به فعالیت کمیته جهادی قرارگاه زیستی و فعالیت های جهادی ابراز داشت: تاکنون حدود 80 درصد نواحی برای اعزام و حضور جهادگران در عرصه مقابله با کرونا اعلام آمادگی کرده اند.

هنری عرصه فعالیت جهادگران در راستای مقابله با کرونا را کمک به بیماران کرونایی، اقدامات بیمارستانی، ضد عفونی معابر، تولید ماسک و برگزاری کلاسهای آموزشی مقابله با کرونا به صورت حضوری و مجازی عنوان کرد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا(ع) از فعالیت 5هزار جهادگرسراسر استان  در مرحله اول مقابله با کرونا خبر داد و بیان داشت: این تعداد در عرصه های ضد عفونی معابر، مدارس، مساجد، دوخت ماسک، کمک به بیماران، تب سنجی مسافرین، غسل و تدفین فوتی های ناشی از کرونا و توزیع مواد بهداشتی و غذایی فعالیت داشته اند.

انتهای پیام/ 

زمان انتشار: چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۲:۵۶

شناسه خبر: 91647

مطالب مرتبط :
​تهیه و تدوین گاه نامه لاله زینبی با حضور نخبگان علمی

مسئول بسیج علمی حوزه مقاومت ام البنین (س) زیرکوه:

​تهیه و تدوین گاه نامه لاله زینبی با حضور نخبگان علمی

​عرب گفت: گاه نامه لاله زینبی در مناسبت های مختلف با حضور نخبگان علمی بسیجی خواهر تهیه و تدوین می شود.

​اسلام علم و دین را دو روی یک سکه و مکمل یکدیگر می داند

عضو هیئت علمی دانشگاه بیرجنددر گفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری :

​اسلام علم و دین را دو روی یک سکه و مکمل یکدیگر می داند

​وردی با بیان اینکه از دید گاه اسلام علم و دین دوروی یک سکه و مکمل یکدیگر می باشند وهیچ تفاوت و تعارضی با هم ندارند،گفت: بنابراین بر خلاف دنیای غرب که این دو را در تعارض هم می بینند آنچه در اسلام در حوزه علم مد نظر است هم جنبه نظری و هم کاربردی آن مد نظر است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب