برگزاری آئین دهمین سالگرد تاسیس مرکز راهبردی شهید الله دادی در یزد

مدیر مرکز پژوهشهای راهبردی شهید الله دادی اعلام کرد: مراسم دهمین سالگرد تاسیس مرکز پژوهش های راهبردی شهید الله دادی یزد همزمان با هفته وحدت برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از یزد؛ محسن حکیمی  مدیر مرکز پژوهشهای راهبردی شهید الله دادی با اعلام این خبر افزود: مراسم دهمین سالگرد تاسیس مرکز پژوهش های راهبردی شهید الله دادی همزمان با هفته وحدت طی سه روز، از 10 آبان لغایت 12 آبان برگزار می شود.

عضو هیات علمی دانشکده فیزیک دانشگاه یزد گفت: ارائه گزارش و بیان دستاوردهای علمی ده ساله مرکز و نمایش پتانسیل و ظرفیت های این مرکز در حل مسائل و مشکلات استان در سطوح مختلف با توجه به پشتوانه اعضای هیات علمی متخصص از اهداف این آئین است.

وی با بیان اینکه در این مراسم از ظرفیت کانون های بسیج اساتید دانشگاه های یزد نیز استفاده شده بیان داشت: از ابتدای سال جاری برنامه ریزی شده بود که این مراسم به صورت حضوری برگزار شود اما با توجه به شیوع کرونا و تداوم آن، این مراسم به صورت مجازی برگزار شده و شرکت در آن برای عموم آزاد می باشد.

حکیمی اعلام کرد: مرکز پژوهشهای راهبردی شهید الله دادی در سال 1389 با پیگیری های مجدانه مسئول وقت دکتر یاراحمدی و توسط شهید محمد علی الله دادی فرمانده وقت سپاه الغدیر در سازمان بسیج اساتید استان یزد تاسیس شد.

مدیر مرکز پژوهشهای راهبردی شهید الله دادی اضافه کرد: در حال حاضر این مرکز متشکل از 13 کارگروه تخصصی، 3 گروه پژوهشی و 35 حلقه علمی می باشد که در ذیل معاونت علمی ـ پژوهشی بسیج اساتید استان گستره وسیعی از فعالیت های پژوهشی را پوشش می دهند. مدیران حلقه های علمی و اعضا کارگروه های تخصصی از اعضا هیات علمی دانشگاه های سراسر استان می باشند و بر روی موضوعات تخصصی علمی فعالیت میکنند.

وی در پایان تاکید کرد: علاقمندان می توانند از طریق آدرسهای http://www.skyroom.online/ch/samayazd/basij  و http://meeting-2.yazd.ac.ir/allahdad/1  در برنامه ها شرکت کنند.

 

منبع: روابط عمومی بسیج اساتید یزد

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۵:۵۶

شناسه خبر: 91657

مطالب مرتبط :
۱

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفت:

قطع زنجیره انتقال کرونا بدون همراهی مردم امکان پذیر نیست

واعظ پور گفت: شهروندان برای قطع زنجیره کرونا باید هنگام خروج از منزل از ماسک استفاده کرده و فاصله فیزیکی دو متری را تحت هر شرایطی رعایت کنند.

۱

بستری ۶۸ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان ضیایی اردکان

شاکر مدیر بیمارستان ضیایی اردکان اعلام کرد: هم اکنون ۶۸ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان ضیایی اردکان بستری هستند.

فرمانده دانشجویی

طرح جامع مجازی راه مهندسی بسیج دانشجویی در چهارمحال و بختیاری کلید خورد

مسول ناحیه بسیج دانشجویی چهارمحال و بختیاری از راه اندازی طرح جامع راه مهندسی بسیج در دانشگاه های چهارمحال و بختیاری خبر داد.

کاردرمانی

کاردرمانی را جدی بگیرید

چهره نگار متخصص کاردرمانی گفت: کاردرمانی یک رشته نسبتاً جدید است که از شاخه های مختلف تشکیل شده و هم مباحث جسمی و هم مباحث روانپزشکی را شامل می‌شود.

اکسیژن

تامین اکسیژن مورد نیاز بیماران کرونایی؛ چالش اصلی بیمارستان ابرکوه

رئیس بیمارستان خاتم‌الانبیاء(ص) ابرکوه اظهار کرد: مشکل اصلی و عمده ما در بحث درمان بیماران کرونایی بحث تامین اکسیژن است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب