مسئول بسیج علمی حوزه مقاومت ام البنین (س) زیرکوه:

​تهیه و تدوین گاه نامه لاله زینبی با حضور نخبگان علمی

​عرب گفت: گاه نامه لاله زینبی در مناسبت های مختلف با حضور نخبگان علمی بسیجی خواهر تهیه و تدوین می شود.

عرب مسئول بسیج علمی حوزه مقاومت ام البنین (س) زیرکوه در گفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی با بیان اینکه امروز همه اهداف و برنامه های بسیج علمی برگرفته از فرمایشات رهبر معظم انقلاب است.

عرب افزود:  امروز نیازمند این هستیم تا بتوانیم در جبهه علمی قدم بیشتری برای انقلاب برداریم و بسیجیان خواهر در این امر پیش قدم هستند.

وی با اشاره به برگزاری برنامه های علمی حوزه مقاومت ام البنین(س) زیرکوه عنوان کرد: برگزاری کلاسهای مزاج شناسی و طب سنتی ایرانی اسلامی، تهیه برشورهای پیشگیری از کرونا ویژه خانواده ها و نقش بانوان در آن و برگزاری کلاس های تقویتی ویژه دانش آموزان بسیجی از برنامه های علمی این حوزه است.

عرب با اشاره به برگزاری کلاسهای علمی و فرهنگی در ایام و مناسبت ها افزود: این برنامه ها به صورت مراسمات ملی مذهبی با حضور بسیجیان خواهر برگزار می شود.

وی برگزاری کلاس های پیشگیری از اعتیاد و طلاق همراه با پروتکل های بهداشتی را از دیگر برنامه های علمی این حوزه عنوان و گفت:گاه نامه لاله زینبی در مناسبت های مختلف با حضور نخبگان علمی بسیجی خواهر تهیه و تدوین می شود.

انتهای پیام/ 

زمان انتشار: پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۹:۲۸

شناسه خبر: 91665

مطالب مرتبط :
​فعالیت مجددگروه های جهادی در راستای فرمایشات رهبر انقلاب برای مقابله با کرونا

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی خبر داد

​فعالیت مجددگروه های جهادی در راستای فرمایشات رهبر انقلاب برای مقابله با کرونا

​هنری از فعالیت مجدد گروه های جهادی برای مقابله با کرونا در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب خبرداد واظهارداشت: تاکنون حدود ۸۰ درصد نواحی برای اعزام و حضور جهادگران در عرصه مقابله با کرونا اعلام آمادگی کرده اند.

۰

اقدامات حوزه بسیج خواهران حضرت رقیه شیراز درمبارزه کرونا

فرمانده حوزه بسیج خواهران حضرت رقیه گفت: افتخار داریم که تعدادی از اعضای کادر درمانی عضو پایگاه بسیج علمی حوزه بسیج حضرت رقیه ناحیه بقیه الله (عج) هستند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب