به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی؛

همایش تجلیل از۳۰ نخبه بسیجی شهرستان دهاقان برگزار شد

به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی همایش تجلیل از۳۰ نخبه بسیجی شهرستان دهاقان شامل قبول شدگان رتبه های زیر هزار رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی آزمون سراسری، برترینهای دانشگاه فرهنگیان همچنین برگزیدگان مسابقات کشوری در رشته زمین شناسی و مسابقات پرورشی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، همایش تجلیل از 30 نخبه بسیجی شهرستان دهاقان شامل قبول شدگان رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی آزمون سراسری امسال (رتبه های زیر 1000)، برترینهای دانشگاه فرهنگیان همچنین برگزیدگان مسابقات کشوری در رشته زمین شناسی و مسابقات پرورشی به مناسبت هفته بسیج دانشجویی و با رعایت کلیه پرتکلهای بهداشتی برگزار شد.

این همایش باحضور فرمانده ناحیه و مسئول علمی پژوهشی مقاومت بسیج دهاقان، سرپرست فرمانداری، مدیر اداره آموزش و پرورش دهاقان، بخشدار مرکزی، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان همچنین مسئول تدارکات اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در محل فرمانداری شهرستان دهاقان برگزار شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دهاقان بعنوان سخنران این همایش با اشاره به انتظارات مقام معظم رهبری از یک جوان نخبه در گام دوم انقلاب اسلامی، کسب موفقیتهای علمی و آموزشی و پرورشی را به این نام آوران تبریک گفت و خاطرنشان کرد: بعنوان نخبگان بسیجی با پیشرفت در مباحث علمی و تلاش روز افزون می توانید گامهای بلندی در حل مشکلات کشور بردارید.

در ادامه رجب فرهمندیان مدیر آموزش و پرورش شهرستان دهاقان با اشاره به این فرموده مقام معظم رهبری که امریکا از رشد انقلابی دانش آموزان ما بیمناک است، گفت: این فرموده مقام معظم رهبری چراغ راه و نقشه راهبردی برای ماست.

وی افزود: اگر باید روبروی دشمن استعمار گر و امریکا بایستیم و آن را بر زمین بزنیم باید دانش آموزان را تقویت کنیم، هرچه دانش آموزان آگاه تر بابصیرت تر، دانا و دانشمندتر باشند زودتر می توانیم بر دشمنان غلبه کنیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دهاقان ادامه داد: این نقشه راهبردی و چراغ راه را ارتباط بدهید به جوان طراز گام دوم انقلاب، جوانی که آماده است تا مسئولیت و حرکت در مسیر دومین مرحله خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی را بر عهده بگیرد.

فرهمندیان خاطرنشان کرد: در بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری 14ویژگی جوان تراز گام دوم انقلاب را مومن و انقلابی، کاردان و دانا، پرانگیزه و پرتلاش، مسئولت پذیر، آماده عمل و تلاش جهادی، داوطلب و فداکار، دارای گردن برافراشته در مقابل دشمن مستکبر و ستمگر، دارای هوشیاری، سرعت عمل و ابتکار، دارای روحیه انقلابی، در میدان و پاکار، محقق و اندیشمند، اشتغال به آفرینشهای فرهنگی، علمی و صنعتی و امیدوارو خوش بین به آینده عنوان می کنند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶:۳۹

شناسه خبر: 91730

مطالب مرتبط :


خبرنگار:حسینی مفرد

معاونت جهاد علمی و پژوهشی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر؛

دوازدهمین همایش جهادگران علم و فناوری استان بوشهر برگزار می‌شود

همزمان با هفته بسیج، معاونت جهاد علمی و پژوهشی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، دوازدهمین همایش جهادگران علم و فناوری به منظورتجلیل از مخترعین و مبتکرین پژوهشگران برتر در روز یکشنبه در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار می نماید.

۲۹

۲۹ آبان برگزار می شود؛

اولین کنفرانس ملی داده کاوی در علوم زمین

"اولین کنفرانس ملی داده کاوی در علوم زمین، آبان ۹۹" در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ توسط دانشگاه صنعتی اراک به صورت مجازی برگزار می گردد.

ژن درمانی برای بازسازی عصب بینایی منجر به درمان جدید گلوکوم  خواهد شد

پزشکان اعصاب بالینی در دانشگاه کمبریج گزارش کردند؛

ژن درمانی برای بازسازی عصب بینایی منجر به درمان جدید گلوکوم خواهد شد+عکس

پزشکان اعصاب بالینی در دانشگاه کمبریج از ژن درمانی برای بازسازی آکسونهای آسیب دیده در چشم استفاده کردند که می تواند به توسعه روشهای درمانی جدید برای گلوکوم، یکی از مهمترین دلایل نابینایی در سراسر جهان کمک کند. آنها با بیان مولکول آداپتور پروترودین که به طور معمول در نورون های غیر احیا کننده در سطوح پایین یافت می شود، به این مهم دست یافتند.

آزمایش گزینه جدید درمان سندروم حاد تنقسی کووید ۱۹ « یک هورمون شایع تیروئید»

محققان امریکایی گزارش کردند:

آزمایش موفقیت آمیز گزینه جدید درمان کووید ۱۹ « هورمون شایع تیروئید»

محققان امریکایی یک هورمون شایع تیروئید را بعنوان گزینه جدید برای درمان سندروم تنفسی حاد کووید ۱۹ با موفقیت آزمایش کردند،

قومیت آسیایی به شدت با سکته مغزی کووید۱۹ مرتبط اند

گزارش مرکز سکته مغزی انگلستان و اسکاتلند؛

اقوام آسیایی به شدت با سکته مغزی کووید۱۹ مرتبط اند

تجزیه و تحلیل فعالیت مرکز سکته مغزی انگلستان و اسکاتلند در طول موج اول شیوع ویروس کرونا نشان می دهد که اقوام آسیایی به شدت با سکته مغزی COVID مرتبط اند.

تجلیل از برترین های لیگ علمی پایا در هفته بسیج دانش آموزی

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:

تجلیل از برترین های لیگ علمی پایا در هفته بسیج دانش آموزی

امانتی : سیزدهمین مرحله لیگ علمی پایا با حضور ۱۶۹ تیم ۵ نفر از سراسر استان برگزارشد و برترین های این لیگ در هفته بسیج دانش آموزی تجلیل خواهندشد.

۲

با همراهی سپاه امام سجاد (ع)

شبکه آبرسانی ۲۸ روستای هرمزگان با مشارکت آب و فاضلاب و بسیج سازندگی اصلاح و توسعه می یابد

​مدیرعامل شرکت اب و فاضلاب هرمزگان از انعقاد تفاهمنامه همکاری با سازمان بسیج سازندگی سپاه امام سجاد(ع) استان برای آبرسانی به روستاهای هرمزگان خبر داد.

اولین نشست تخصصی بین المللی، چینی درباره منشا ویروس کرونا برگزار شد

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد؛

اولین نشست تخصصی بین المللی، چینی درباره منشا ویروس کرونا/ WHO، دستیابی به بهترین نتیجه علمی در یک محیط سیاسی دشوار است

سازمان بهداشت جهانی روز جمعه اعلام کرد كه متخصصان بین المللی اولین جلسه خود را، البته عملا، با همتایان چینی خود برگزار كرده اند تا ریشه حیوانات بیماری همه گیر ویروس كرونا را بررسی كنند. این سازمان، اذعان داشت: دستیابی به بهترین نتیجه علمی در یک محیط سیاسی دشوار است.

مدال سواد رسانه ای، نشانه ای برای تلاشم در راه نهضت سواد رسانه ای است

عضو مرکز بسیج علمی پژوهشی فاطمه زهرا (س) مبارکه؛

مدال سواد رسانه ای، نشانه ای برای تلاشم در راه نهضت سواد رسانه ای است

ساجده صداقت برگزیده مدال نقره کشوری المپیاد سواد رسانه ای از دانش آموزان فعال و عضو مرکز بسیج علمی پژوهشی فاطمه زهرا (س) ، گفت:مدال سواد رسانه ای نشانه ای است که تمام تلاشم را در راه نهضت سواد رسانه ای بکار بندم و نوجوانان کشورم را در راه کسب سواد رسانه ای تشویق کنم.

۰۲۳۶

به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی مطرح شد؛

سمنان| تجلیل از نخبگان و مخترعان دانش‌آموز بسیجی

یوسفعلی طاهری مسئول بسیج دانش آموزی استان سمنان: درمجموع ۱۴۱ عنوان برنامه در این هفته در بستر فضای مجازی برگزار خواهد شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب