برگزاری برنامه های هفته بسیج با محوریت خدمت، سلامت و امید آفرینی

برنامه های هفته بسیج با محوریت خدمت، سلامت و امیدآفرینی در مناطق مختلف استان اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ عباس‌زاده معاون فرهنگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل اظهار داشت: برنامه های هفته بسیج با شعار خدمت، سلامت و امیدآفرینی در مناطق مختلف استان اردبیل برگزار می‌شود.

وی گفت: برنامه‌های هفته بسیج از 30 آبان ماه تا 6 آذرماه در مناطق مختلف استان برگزار می‌شود و قرار است بیش از 300 برنامه متنوع در این ایام عملیاتی شود.

عباس‌زاده بیان کرد: جشنواره جهادگران علم و فناوری به علت شیوع ویروس منحوس کرونا به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد تا از برترین‌های این عرصه تجلیل شود.

جشنواره جهادگران علم و فناوری در لرستان برگزار می‌شود

معاون فرهنگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل خاطرنشان کرد: این شجره طیبه انقلاب و میراث گرانسنگ امام راحل امروز در عرصه‌های مختلف خدمت پیشرو و پیشتاز حضور دارد و متناسب با شرایط روز سعی می‌کند در عرصه‌های مختلف خدمت‌رسانی بی‌منت باشد.

وی افزود: امسال عمده برنامه‌های هفته بسیج به صورت مجازی و غیرحضوری برگزار خواهد شد که امیدواریم با همراهی بسیجیان در 5 آذر امسال گردهمایی بسیجیان سلحشور را با ندای انقلابی آنها شاهد باشیم.

عباس‌زاده تصریح کرد: بخش عمده‌ای از فعالیت بسیجیان با توجه به شیوع بیماری کرونا در قالب پایگاه‌های سلامت و توزیع اقلام بهداشتی خواهد بود که اکیپ‌های پزشکی و بهداشتی بسیج با حضور در مناطق محروم به یاری هموطنان می‌شتابند.

وی به خدمت بی منت فعالیت بسیج اشاره کرد و گفت: بسیج باید نشاط و امید را در این اوضاع سخت اقتصادی برای مردم به ارمغان آورد تا بیش از گذشته در دفاع از آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی با وحدت و همگرایی حضور یابیم.

معاون فرهنگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: توزیع بسته‌های غذایی در بین نیازمندان، دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران و همچنین برگزاری یادواره‌های شهدا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به صورت محدود در قالب طرح آبروی محله و افتخار کوچه‌ها به عنوان عمده برنامه‌های هفته بسیج در سالجاری می باشد.

وی اظهار کرد: روز 5 آذر به عنوان سالروز تاسیس بسیج گردهمایی بسیجیان به صورت مجازی و با شعار بسیج در تداوم انقلاب و هم‌راستا با نهضت عاشورا برگزار شده تا سرزندگی این نیروی مخلص انقلابی به رخ کشیده شود.

 

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱:۰۴

شناسه خبر: 91937

مطالب مرتبط :
یداله بوعلی فرمانده سپاه فجر فارس

فرمانده سپاه فجر استان فارس در نشست خبری هفته بسیج عنوان کرد:

اجرای بیش از ۱۰ هزار برنامه در هفته بسیج در استان فارس

فرمانده سپاه فجر استان فارس در نشست خبری هفته بسیج از برگزاری بیش از ۱۰ هزار برنامه در حوزه های مختلف در سطح استان خبر داد.

۱۲۳

برگزاری ۱۲۰ عنوان برنامه همزمان با هفته بسیج در آذربایجان غربی

معاون هماهنگ کننده سپاه شهدای آذربایجان غربی از برگزاری ۱۲۰ عنوان برنامه همزمان با هفته بسیج در استان خبر داد.

نمایشگاه دستاوردهای جهادگران و نخبگان بسیج دانشجویی و بسیج علمی استان اصفهان با بیش از بیست محصول فناورانه

با حضور فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان؛

تجلیل از جهادگران و نخبگان بسیج دانشجویی و بسیج علمی استان اصفهان با بیش از بیست محصول فناورانه

آیین تجلیل از جهادگران و نخبگان بسیج دانشجویی و بسیج علمی استان اصفهان "با بیش از بیست محصول فناورانه" با حضور سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان، خالد گمار مسئول بسیج علمی، سیدهادی انوری مسئول بسیج دانشجویی و محمد امین رجبی مسئول معاونت علمی بسیج دانشجویی استان برگزار شد.

زباله

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد

بیم‌ها و امیدهای ساماندهی پسماند در مازندران

ایجاد دو کارخانه زباله سوز اگرچه زمینه ساماندهی ۶۰۰ تن زباله در مازندران را فراهم می‌کند اما دپو غیر بهداشتی روزانه دو هزار ۴۰۰ تن زباله تولیدی دیگر چالش جدی حوزه پسماند در مازندران است.

تجویدی

در چهارمحال و بختیاری؛

دوازدهمین جشنواره جهادگران علم و فن آوری برگزار می شود

معاون علمی و پژوهشی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: دوازدهمین جشنواره جهادگران علم و فن آوری استان چهارمحال و بختیاری دوم آذرماه سال جاری برگزار می شود.

عقرب

توسط محققان اردبیلی تحقق یافت؛

سنتز نسل جدید آنتی‌بیوتیک‌ها علیه باکتری‌های مقاوم به چند دارو با استفاده از زهر عقرب

محققان اردبیلی موفق شدند در سه پروژه جداگانه از پپتیدهای با زنجیره کوتاه زهر ۳ گونه عقرب نسل جدید آنتی‌بیوتیک‌ها را علیه باکتری‌های مقاوم به چند دارو سنتز کنند.

حفر چاه

توسط دانشمند ایرانی تحقق یافت

مدل های دقیق و سریع هیدرولیک برای حفاری ایمن تر نفت و گاز

دانشمند ایرانی ابزارهای عددی برای پشتیبانی از حفر امن تر، ارزان تر و کارآمدتر چاه های عمیق جهت بهره برداری از منابع طبیعی ایجاد کرده است.

جشنواره

برگزاری جشنواره علم و فناوری جهادگران در یزد

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان یزد از برگزاری جشنواره علم و فناوری جهادگران یزد خبر داد.

حضور مسئول بسیج دانشجویی خوزستان در بسیج علمی

رئیس بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان:

طرح های پژوهشی با موضوع شهدا در خوزستان انجام می شود

رئیس بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان با اشاره به برگزاری کنگره شهدای خوزستان، گفت: قرار است که طرح های پژوهشی پیرامون این کنگره نیز توسط اقشار مختلف بسیج انجام شود.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب