خبرگزاری علم و فناوری

علم و فناوری گزارش می دهد:

ساخت لباس بالدار برای پرواز ۵ دقیقه ای

در جدیدترین رونمایی شرکت بی ام و با استفاده از تکنیک جدید از لباس بالدار تمام الکترونیک که در کارخانه ماشین سازی ساخته شده است پرده برداری کرد

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از زنجان، اخیرا ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده است که شرکت بی ام و از لباس بالدار خود که با استفاده از الکتریسته کار می کند رو نمایی کرده است. این لباس به صورت تمام الکتریک می باشد که در ویدئو به طور دقیق آن را تشریح می کند.

شرکت بی ام با استفاده از طراحان خود و فضایی استودیویی راهی جدید برای شناساندن محصولات تازه انتخاب کرده است. این لباس جدید که قدرت الکترونیک را در اشیاء نشان می دهد Electrified Wingsuit نام دارد.

لباس مورد بحث در سال 2013 نیز معرفی شد اما این شرکت به دنبال بهبود سیستم خود بود که نهایتا با طراحی سه ساله توانست لباس حال حاضر را طراحی کند. این لباس از دو قسمت مجزا با قدرت موتور 7.5 کیلو وات توان تشکیل شده است.

این شرکت اعلام کرده است در کارخانه ساخت خودرو تولید شده است این سیستم پیشرانش، از فیبر کربن و آلومینیوم ساخته شده است و موتور های این لباس 11.8 کیلو گرم جرم دارند که وزن بسیار پایینی محسوب می شود که این در حالی است که لباس های بالدار از سال ها قبل در بازار موجود می باشد.

این لباس می‌تواند با سرعت ۱۸۶ مایل بر ساعت در هوا پرواز کنند و پیتر سالزمن (ورزشکار حرفه ای) پس از رفتن به ارتفاع 3 کیلومتری توسط بالگرد اقدام به سقوط آزاد کرد. این لباس صرفا برای آزمایش طراحی شده است و فعلا به تولید انبوه نرسیده است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۵:۱۶

شناسه خبر: 92719

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب