فرمانده سپاه امام سجاد هرمزگان :

میزبان ۶۰۰برنامه در هفته بسیج هستیم/۶۰۰قرارگاه تحول محلات در هرمزگان

فرمانده سپاه امام سجاد هرمزگان با اشاره به آغاز هفته بسیج گفت: ۶۰۰ برنامه فرهنگی در هفته بسیج اجرا می شود

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری هرمزگان؛ سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد طی گفتگویی اختصاصی با خبرنگار ما در بندرعباس با اشاره به اغاز هفته بسیج گفت: با تبریک هفته بسیج به تمام مردم شهید پرور ایران باید گفت به برکت خون شهدا و ایثارگری رزمندگان دفاع مقدس، نظام جمهوری اسلامی ایران به این توانمندی رسیده است که هر موقع اراده کند دست بلند قدرتش را به سمت استکبار جهانی و نقاط مختلف دنیا برساند.

وی افزود: امروز اگر نیروهای مسلح با اقتدار در آب‌های گرم خلیج‌فارس حضور دارند و اجازه هیچ تعرضی به دشمن نمی‌دهند از برکت مجاهدت‌های رزمندگان دفاع مقدس است.

سالاری تاکید کرد: در گام اول انقلاب بسیج توانست خطر بزرگی را از انقلاب دور کرده و روحیه ایثار و گذشت را به همه مظلومین عالم منتشر کند. بسیج بعد از انقلاب و جنگ در عرصه‌های مختلف حضور داشته و در گام دوم نیز قطعاً نقش خود را بیشتر و پررنگ‌تر ایفا کند.

وی افزود: در بیانیه گم دوم انقلاب، خروجی انقلاب تشکیل تمدن نوین اسلامی است و بسیج با نگاه به این قله حرکت می‌کند و باید پیش‌نیازهایی را در این خصوص فراهم کنیم. ما کوچک‌ترین نهاد اجتماعی را خانواده می‌دانیم که این خانواده در محله زندگی می‌کند، ازاین‌رو باید به سمت تشکیل محله اسلامی برویم و خواستگاه پایگاه مقاومت در محلات می‌تواند در این زمینه کمک کند.

فرمانده سپاه امام جساد هرمزگان تصریح کرد: امروز در آغاز گام دوم انقلاب اسلامی بیش از ۶۰۰ قرارگاه تحول محلات را در سطح استان تشکیل دادیم که در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند. در چهل و یکمین سالگرد تشکیل بسیج، قرارگاه‌های تحول محلات پیشگام در خدمت‌رسانی به مردم بوده‌اند.

سالاری افزود: برای نشان دادن دستاوردهای بسیج در گام دوم انقلاب، نمایشگاهی را تحت عنوان «دستاوردها و فعالیت‌های قرارگاه‌های تحول محلات» برپا می‌کنیم، نمایشگاه فیزیکی است اما بازدید از مجازی و از طریق پخش صداوسیما خواهد بود، هرروز از ساعت ۱۹ به مدت ۴۵ دقیقه این نمایشگاه برای مردم نمایش داده می‌شود.

 وی با اشاره به برنامه های هفته بسیج در هرمزگان تاکید کرد: تقدیر از مدافعان سلامت و خانواده‌های شهدای سلامت از دیگر برنامه‌های امسال ما در هفته بسیج است، ازآنجاکه بخش اعظم فعالیت قرارگاه‌های تحول محلات، فرهنگی و هنری است امسال آثاری که در این حوزه انجام شده را در قالب جشنواره فرهنگی و هنری به نمایش می‌گذاریم.

سالاری با اشاره به اینکه در هفته بسیج پویش نذر خون پیشکسوتان جهاد و شهادت را نیز برگزار می‌کنیم، تصریح کرد: جشنواره مجازی «جهادگران علم و فناوری» را نیز برای اقشار علمی بسیج برگزار خواهیم کرد. خدمت مؤمنانه را که شعار امسال بسیج است در این هفته گسترش خواهیم داد و رزمایش فرهنگی و اجتماعی خدمت مؤمنانه را در قالب مشاوره، مددکاری، بصیرت افزایی و فرهنگ‌سازی را برگزار می‌کنیم.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: با توجه به اینکه شعار ما خدمت‌رسانی است پروژه‌های اقتصاد مقاومتی و محرومیت‌زدایی را در عرصه‌های مختلف آغاز کردیم، در هفته بسیج نیز افتتاح مجازی برخی از این پروژه‌ها صورت خواهد گرفت. همچنین در این هفته مرحله جدید کمک‌های مؤمنانه نیز برگزار و بیش از ۵۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان توزیع خواهد شد.

 وی با اشاره به محدودیت‌های تسلیحاتی ایران در دفاع مقدس، بیان داشت: امروز به لطف الهی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به این توانمندی رسیده است که هر موقع اراده کند دست بلند قدرتش را به نقاط مختلف دنیا برساند.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان اظهار کرد: امروز نیروهای مسلح دست به ماشه، گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند و هر موقع فرمانده کل قوا اراده کند، لحظه تلاقی ما با استکبار خواهد بود.

 سردار سالاری در پایان  تصریح کرد: ظرفیت‌های بسیار عالی در نظام انقلاب اسلامی وجود دارد و جوانان خوشفکری در این کشور اسلامی فعالیت می‌کنند که اگر اراده‌ای برای استفاده از این افراد وجود داشته باشد اتفاقات بزرگی رقم خواهد خورد.

انتهای پیام/

 

زمان انتشار: شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵:۲۹

شناسه خبر: 92906

مطالب مرتبط :
۳۳

کارشناس ارشد روان شناسی بالینی:

رفتار قهرآمیز با کودکان خشن، باد زدن آتش پرخاشگری است

نخبه بسیجی خواهر و روان شناس بالینی گفت: رفتارهای قهرآمیز با کودکان آتش پرخاشگری آنهارا شعله ورتر می کند.

بسیج

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل مطرح کرد:

بسیج در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی نقش بسزایی دارد

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل مطرح کرد: بسیج همیشه در صحنه بوده و در ادوار مختلف تاریخ پرفروغ انقلاب اسلامی مایه سربلندی، سرافرازی و اقتدار کشور عزیز ایران اسلامی است و در مواقع حساس، نقش بسزایی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی داشته و توانسته مظهر اتحاد و انسجام ملی باشد.

۲

رییس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان در گفتگو با علم وفناوری :

صنعت گلخانه در مسیر تبدیل شدن به یکی از صنایع بزرگ کشور/امیدواریم واردات نهاده های گلخانه ای افزایش یابد

واردات نهاده‌های گلخانه‌ای سالانه ارز زیادی از کشور خارج می‌کند و بخش بزرگی از بازار این حوزه وارداتی است. در حالی‌که توان داخلی برای تولید این محصول کاربردی در کشور وجود دارد و زیست‌بوم فناوری و نوآوری با همکاری بخش دولتی می‌تواند این نیاز را پاسخ دهد.

۱

به مناسبت هفته بسیج برگزار می شود؛

اولین وبینار "آشنایی با فرایندهای ارزیابی و حمایت های شرکت های دانش بنیان"

اولین وبینار "آشنایی با فرایندهای ارزیابی و حمایت های شرکت های دانش بنیان" به مناسبت هفته بسیج در مورخ ۲ آذر برگزار خواهد شد، این رویداد با همکاری سپاه ناحیه ملایر، مرکز رشد ملایر، دانشگاه ملایر و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر برگزار می گردد.

۲۲

گپ وگفتی خودمانی با نخبه بسیجی هرمزگان

فرهادی:هرمزگان هنوز در ابتدای مسیر توسعه و تخصص علمی است

​دکترمنصور فرهادی جوان نخبه رودانی که در مسابقات جهانی اختراعات موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی جهان شده است گفت: هرمزگان در ابتدای مسیر توسعه است.

۲

با همراهی سپاه امام سجاد (ع)

شبکه آبرسانی ۲۸ روستای هرمزگان با مشارکت آب و فاضلاب و بسیج سازندگی اصلاح و توسعه می یابد

​مدیرعامل شرکت اب و فاضلاب هرمزگان از انعقاد تفاهمنامه همکاری با سازمان بسیج سازندگی سپاه امام سجاد(ع) استان برای آبرسانی به روستاهای هرمزگان خبر داد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب