مسئول بسیج علمی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی :

بسیج حرکت در جهت رشد و شکوفایی نظام اسلامی است / برگزاری ۴برنامه محوری در هفته بسیج

​عظیمی با بیان اینکه بسیج یعنی شناخت نقاط قوت وحرکت در جهت رشد و شکوفایی نظام اسلامی است،گفت: به مناسبت هفته چهار برنامه محوری در بسیج علمی پژوهشی و فن آوری خراسان جنوبی برگزار می شود.

مرتضی عظیمی در گفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی با تبریک چهل و یکمین سالگرد تشکیل بسیج توسط امام خمینی(ره) اظهارداشت: بسیج و اهداف بسیج، به منزله استفاده از تمام ظرفیت ها در کشور است.

مسئول بسیج علمی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه بسیج یعنی شناخت نقاط قوت وحرکت در جهت رشد و شکوفایی نظام اسلامی است، گفت: بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری یکی از رده های نقش آفرین بسیج است که توانسته در عرصه های علمی گام های موثر و مهمی را بردارد.

رونمایی از پژوهشکده حضرت بقیه الله

وی با اشاره به برگزاری برنامه های هفته بسیج عنوان کرد: پیش بینی می شود در هفته بسیج پژوهشکده مجازی علمی حضرت بقیه الله رونمایی شود.

عظیمی ادامه داد: این پژوهشکده با هدف کمک به گفتمانسازی جهاد علمی، آموزش های مجازی با توجه به وجود ویروس کرونا و تاثیر گذاری آن در فضای مجازی افتتاح و رونمایی خواهدشد.

مسئول بسیج علمی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری نمایشگاه مجازی مرکزرشد افزود: جلسه مشترک با سردار قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) ، مسئول خانه نخبگان و بسیج علمی باهدف فعالیت های کشترک علمی برگزار می شود.

افتتاح خانه نخبگان علوم انسانی در دانشگاه پیام نور بیرجند

وی با اشاره به برگزاری شورای راهبری پردیس شرکت های بنیان جهت کمک به رشد شرکت های موجود دانش بنیان، افزود: خانه نخبگان در حوزه علوم انسانی با همکاری دانشگاه پیام نور بیرجند در هفته بسیج افتتاح خواهدشد.

عظیمی هدف از آن را استخراج مزیت ها و مسائل استان با نگاه کمک به توسعه وشکوفایی عنوان وبیان کرد: تولید نظرات مسئله محور وبررسی مشکلات استان براساس مسائل روز در استان خراسان جنوبی است.

انتهای پیام /

زمان انتشار: یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 92913

مطالب مرتبط :
​طراحی و سازنده ماشین آلات صنعتی و اتوماسیون خطوط تولید توسط جوان بیرجندی

همراه با نخبگان بسیجی/ ۲

​طراحی و سازنده ماشین آلات صنعتی و اتوماسیون خطوط تولید توسط جوان بیرجندی

سجاد عباسی نخبه علمی بیرجندی طراحی و سازنده ماشین آلات صنعتی و اتوماسیون خطوط تولید است که توانسته این محصولات را به مرحله تجاری سازی برساند و نیازمند حمایت بیشتر مسئولان در این عرصه است.

​بسیج علمی مجموعه ای مهم برای برطرف کردن نیازهای مخترعین / راه اندازی شورای راهبردی در مرکز رشد بسیج علمی

گزارش خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی:

​بسیج علمی مجموعه ای مهم برای برطرف کردن نیازهای مخترعین / راه اندازی شورای راهبردی در مرکز رشد بسیج علمی

عظیمی با بیان اینکه بسیج علمی به همراه شرکت های دانش بنیان دو مجموعه مهم برای برطرف کردن نیازمندی های بسیجیان مبتکر و مخترع هستند، گفت: به مناسبت هفته بسیج شورای راهبری پردیس مرکز رشد در بسیج علمی خراسان جنوبی راه اندازی شد.

استفاده از توان نخبگان علمی خراسان جنوبی در داخل استان / نخبگان مورد بی مهری مسئولین

همراه با نخبگان بسیجی/۱

استفاده از توان نخبگان علمی خراسان جنوبی در داخل استان / نخبگان مورد بی مهری مسئولین

فاطمه عابدینی با بیان اینکه مهم ترین نقش یک نخبه علمی درمناطق محروم کمک به رفع فقر علمی و فرهنگی است، گفت: مسئولین ذی ربط باید از توان نخبگان علمی و بومی خراسان جنوبی در داخل استان استفاده کنند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب