رونمایی از ۲ دستگاه کاربردی و فناورانه در ایلام

طی آئینی از ۲ دستگاه کاربردی و فناورانه مخترعان بسیجی رونمایی شد

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام ، محمود علی پور ، مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام بیان کرد : در این آئین که با حضور تعداد محدودی از مخترعان و پژوهشگران برگزار شد از دستگاه مولد برق که دارای قابلیت هایی در صنایع مختلف و خصوصیاتی از جمله  بدون صدا و بدون قطعه متحرک و بدون لرزش است رونمایی شد .

وی با بیان اینکه این دستگاه به همت نخبه بسیجی استان " پیمان کولیوند " و با حمایت مادی و معنوی سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ساخته شده است عنوان کرد : این دستگاه قابلیت تولید ۲۲۰ ولت و ۵۰ وات را داشته و در صورت حمایت و سرمایه گذاری ، امکان ارتقاء این دستگاه دور از انتظار نیست .

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام ادامه دارد : رونمایی از ماسک ضد ریزگرد  که نمونه داخلی و خارجی آن موجود نیست از دیگر اختراعات رونمایی شده این آئین بود که به همت مخترع بسیجی " علی فتاحی" ساخته و تولید شده است .

گفتنی است سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان ، در سال جاری با حمایت های مادی و معنوی از نخبگان توانسته است بسیاری از طرح های نخبگان علمی را رونمایی و به مرحله تجاری سازی برساند .

انتهای پیام /

خبرنگار : فرشته نیازی

 

زمان انتشار: سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۹:۳۵

شناسه خبر: 93034

مطالب مرتبط :
سس

نماینده ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام:

حرکت نخبگان علمی حرکتی دینی و الهی است

حجت الاسلام المسلمین علی محمدی اظهار کرد : اختراعات نخبگان علمی نیز بدلیل کاربرد آنها برای جامعه بشری از نمونه های خصلت خیرخواهی برای مردم و از عنایات خداوند به نخبگان است که این علم و توانایی را در آنان تداعی کرده است.

ی

حمایت سپاه از طرح های کاربردی عرصه سلامت

سردار شاکرمی اظهار کرد : حمایت از نخبگان و مخترعان طرح های کاربردی و فناورانه خصوصاً طرح های حوزه سلامت در اولویت برنامه های علمی سپاه استان قرار گرفته است

ببب

جهادگران عرصه علم و فناوری بسیج در ایلام تجلیل شدند

مسئول سازمان بسیج علمی ،پژوهشی و فناوری استان ایلام گفت : در این مراسم ضمن رونمایی از محصولات فناورانه و کاربردی مخترعان بسیجی ، از نخبگان علمی برگزیده جشنواره جهادگران علم و فناوری تجلیل خواهد شد .

ب

مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی استان ایلام

تدوین برنامه های جهش تولید بخش کشاورزی حول۳ محور راهبردی

سرهنگ پاسدار رحیم طهماسبی اظهار کرد : برنامه های سازمان بسیج مهندسین کشاورزی استان ایلام حول۳ محور جهش تولید در عرصه کشاورزی ، عرصه گوشت قرمز و قرارگاه نهضت سراسری جهش تولید به چرخش درآمده است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب