نماینده ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام:

حرکت نخبگان علمی حرکتی دینی و الهی است

حجت الاسلام المسلمین علی محمدی اظهار کرد : اختراعات نخبگان علمی نیز بدلیل کاربرد آنها برای جامعه بشری از نمونه های خصلت خیرخواهی برای مردم و از عنایات خداوند به نخبگان است که این علم و توانایی را در آنان تداعی کرده است.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری استان ایلام ، حجت الاسلام المسلمین اشرف علی محمدی نماینده ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در آئین تجلیل از جهادگران عرصه علم و فناوری ایلام عنوان کرد : ایمان واقعی به خدا و رساندن خیر و منفعت به مردان و زنان دینی دو خصلت بزرگ در وجود انسانها است و کسانی که از این دو خصیصه برخوردار باشند ، از سوی خداوند متعال خیر دنیا و آخرت نصیبشان خواهد شد .

وی افزود : اختراعات نخبگان علمی نیز بدلیل کاربرد آنها برای جامعه بشری از نمونه های خصلت خیرخواهی برای مردم و از عنایات خداوند به نخبگان است که این علم و توانایی را در آنان تداعی کرده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با بیان اینکه ، حرکت نخبگان علمی باعث افزایش قدرت علمی کشور و کاهش وابستگی ما به بیگانگان می شود  ابراز داشت : حرکت نخبگان حرکتی الهی و اسلامی است ، چرا که نخبگان علمی کشور ثابت کردند که تحریم ها نه تنها مانعی برای پیشرفت و آبادانی کشور نبوده ، بلکه با کسب رتبه های برتر علمی در سطح جهانی ، عزت و شرف ایران اسلامی را به منصه ظهور رسانیده اند .

حجت الاسلام المسلمین علی محمدی در پایان اظهارات خود با بیان اینکه جوانان نخبه بسیجی شعار ما میتوانیم را در تمامی عرصه ها تداعی کرده اند اذعان کرد : در دنیایی که استکبار جهانی  می خواهد تمام کشورها را به استثمار خود درآورد، ایران اسلامی  با اتکا بر تقوای الهی و بهره گیری از نخبگان علمی توانسته است در سطح جهانی به موفقیت های عظیمی دست یابد .

انتهای پیام/

خبرنگار فرشته نیازی

 

 

زمان انتشار: سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۸:۵۱

شناسه خبر: 93036

مطالب مرتبط :
ز

حمایت از طرح های حوزه سلامت در دستور کار بسیج علمی و پژوهشی ایلام

مسئول سازمان بسیج علیم و پژوهشی استان ایلام اظهار کرد : خوشبختانه در سال جاری با اعلام فراخوان حمایت از طرح ها و ایده های پیشگیرانه و مبارزه با کرونا ، بسیاری از ایده های خلاقانه و نوآورانه حوزه سلامت ، با حمایت مادی و معنوی این سازمان حمایت و به مرجله تجاری سازی رسیدند .

ی

گفتگو با مخترع ماسک ضد ریزگرد

زمینه تجاری سازی اختراعات فراهم شود

علی فتاحی مخترع ایلام اظهار کرد :فرد صاحب ایده از ابتدا تا تکمیل طرح ، تجربیات و شکستهای مختلفی را متحمل می شود ، در صورتی که پایان کارش تنها لوح ثبت اختراع ، رونمایی و عکس یادگاری باشد، سکانسی تلخ در زندگی مخترع حک خواهد شد .

ی

حمایت سپاه از طرح های کاربردی عرصه سلامت

سردار شاکرمی اظهار کرد : حمایت از نخبگان و مخترعان طرح های کاربردی و فناورانه خصوصاً طرح های حوزه سلامت در اولویت برنامه های علمی سپاه استان قرار گرفته است

ب

رونمایی از ۲ دستگاه کاربردی و فناورانه در ایلام

طی آئینی از ۲ دستگاه کاربردی و فناورانه مخترعان بسیجی رونمایی شد

بب

حرکت پرشتاب علمی نیازمند پژوهش های کاربردی است

مسئول پژوهشکده مطالعات و تحقیقات بسیج استان ایلام از برگزاری دوره پرسشگری و نظرسنجی ویژه بسیجیان در ایلام خبر داد .

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب