رئیس اطلاع رسانی و مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد:

​۱۵ درصد از دانش آموزان استان از شبکه ملی شاد بهرمند نسیتند

​حسینی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۵ درصد از دانش آموزان استان از شبکه ملی شاد بهرمند نسیتند، گفت: نیازمند حمایت خرین برای خرید گوشی و تبلت هستیم.

سید علی حسینی در گفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی با بیان اینکه آموزش اصلی دانش آموزان از طریق تلوزون انجام می شود، اظهارداشت: هم اکنون 85 درصد از دانش آموزان استان از طریق شبکه ملی شاد آموزش های لازم تحصیلی را دریافت می کنند.

وی با بیان اینکه در مجموع 30 هزار نفر از دانش آموزان استان فاقد گوشی وتبلت بودند تا بتوانند از شبکه ملی شاداستفاده کنند، افزود: از این تعداد 5هزار گوشی و تبلت از طریق سازمان نوسازی کشور و استانداری تهیه شد و 25 هزار تای دیگر آن در صدد هستیم تا از طریق خیرین تامین کنیم.

رئیس اطلاع رسانی و مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: 160 تبلت و گوشی نیز توسط خیرین و معلیمن خیر برای دانش آموزان نیازمند تهیه و در اختیار آنها قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تنها 15 درصد از دانش آموزان استان از شبکه ملی شاد بی بهره هستند، افزود: این دانش آموزان در مناطقی زندگی می کنند که زیرساخت های لازم برای اینترنت وجود ندارد.

حسینی عنوان کرد: در برخی از مناطق روستایی و دور افتاده استان که دسترسی دانش آموزان به تلوزیون و اینترنت مقدور نیست درسنامه هایی برای دانش آموزان تهیه و ازطریق مدیران و آموزگاران در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه آموزش دانش آموزان هنوز به صورت غیر حضوری است، عنوان داشت: تنها شهرستان طبس در استان به خاطر افزایش واگیری کرونا قرمز است ولی در بقیه شهرستانهای استان که نارنجی است عوامل اجرایی،مدیر و معاون پرورشی اجرایی در مدرسه از شنبه هفته اینده حاضر خواهند بود.

رئیس اطلاع رسانی و مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی عنوان کرد: در مناطق نارنجی کارکنان ادارت آموزش و پرورش در استان به صرت 50 درصد حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/ 

 

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵:۵۶

شناسه خبر: 93306

مطالب مرتبط :
۲۵

یادداشت

ساختارسازی در روابط عمومی ابرپالایشگاه ستاره خلیج‌فارس

در عصر دیجیتال، با گسترش علم ارتباطات و همه‌گیر شدن فنون و ابزارهای اطلاع‌رسانی مواجهیم و به‌تبع آن مردم و مسئولان نیز بیش‌ازپیش اهمیت و جایگاه روابط عمومی‌ها را درک کرده‌اند و این مسئله توقعات را نیز از روابط عمومی‌ها بالاتر برده است چراکه روابط عمومی‌ها زبان، چشم و گوش سازمان‌ها هستند.

​طراحی و ساخت

نخبه علمی بیرجندی:

​طراحی و ساخت " ماشین انرژی " توسط نخبه علمی بیرجندی / تقدیر از بسیج علمی جهت حمایت های مادی و معنوی

​کاورسی از طراحی و ساخت ماشین انرژی خبر داد و گفت: این ماشین علاوه بر قابلیت جابجایی آسان می تواند در اکثر سازمانها ،ارگانهای نظامی و مناطق عشایری مورداستفاده قرار بگیرد.

قدیمی ترین نوزاد تازه متولد شده هم سن مادرش یک رکورددار ۲۸ ساله است

قدیمی ترین نوزاد تازه متولد شده هم سن مادرش یک رکورددار ۲۸ ساله است

نوزادی که تازه در تنسی متولد شده است می تواند ادعا کند که بزرگترین نوزادی است که تاکنون به دنیا آمده است، از این نظر که طولانی ترین جنین منجمد شده است که با موفقیت در یک تولد زنده به دنیا آمده است وتقریباً هم سن مادرش یک رکورددار ۲۸ ساله است.

​فعالیت پایگاه های علمی بسیج در جهت گفتمان سازی فرامین رهبری

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فردوس:

​فعالیت پایگاه های علمی بسیج در جهت گفتمان سازی فرامین رهبری

خدادادی : پایگاههای علمی بسیج در عرصه های آموزشی کارآفرینی،گفتمان سازی و فرهنگ سازی بر اساس فرامین رهبر معظم انقلاب فعالیت چشمگیری دارند.

شبکه شاد

مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه:

کرمانشاه جزو چهار استان برتر از لحاظ ورود به شبکه ملی شاد است

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه جزو چهار استان برتر کشور از نظر ورود مدیران، معلمان و دانش آموزان به شبکه ملی شاد است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب