فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری؛

آموزش سواد رسانه ای به افراد جامعه ضرورت دارد

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: آموزش سواد رسانه ای به افراد جامعه ضرورت دارد و همه باید آن را فراگیرند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری؛ سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: امروز فضای مجازی از اهمیت بالایی برخوردار است و باید سعی شود از ظرفیت های آن استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه فضای مجازی هم می تواند فرصت باشد و هم تهدید تصریح کرد: آموزش سواد رسانه ای منجر می شود که در فضای مجازی مورد تهدید قرار نگیریم.

سردار اکبری عنوان کرد: از ظرفیت هی فضای مجازی از جمله ارتباط برقرار کردن در کوتاه ترین زمان ممکن می توان به خوبی استفاده کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر همه کارها در فضای مجازی صورت می گیرد و ما باید به سمت فضای مجازی پیش رویم اما مراقب باشیم که ضربه نخوریم.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸:۵۶

شناسه خبر: 93384

مطالب مرتبط :
قمر زمین

زمین غیر از ماه یک قمر دیگر نیز دارد

دومین قمر زمین تقریبا به نزدیکی ۲۲۰ هزار کیلومتری با سیاره ما تقریبا کمی بیش از راه زمین و ماه رسید و یکی از نزدیک‌ترین شی‌ها تا به حال نزدیک شده به سیاره ما را ثبت کرد.

رسانه و امنیت

براساس یافته های یک پژوهش؛

جای خالی مقالات علمی در حوزه «رسانه و امنیت» در ایران

مقاله علمی «مطالعه روند تولیدات علمی در حوزه رسانه و امنیت در پایگاه استنادی وبگاه علوم» نشان می دهد در حوزه «رسانه و امنیت» تنها یک مقاله علمی از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۹ در ایران نگارش شده است.

آموزش

آموزش بهترین وسیله توانمند سازی بهره برداران است

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهرکرد گفت:آموزش بهترین وسیله توانمند سازی بهره برداران است در صورتی که برنامه های آموزشی منطبق بانیازها و شرایط بهره برداران باشد.

زنبور داری

آموزش؛حلقه مفقوده برای یک زنبور داری صنعتی

برای رسیدن به یک زنبور داری صنعتی اولین گام آن آموزش است که یک زنبوردار در کنار تجربیات باید آموزش های علمی را نیز فراگیرد.

دکتر عسگری

مدیر کل بهزیستی چهارمحال و بختیاری؛

خطر ابتلا به کرونا در مراکز بهزیستی بسیار زیاد است / واکسناسیون آنفولانزا در مراکز بهزیستی چهارمحال و بختیاری انجام شد

مدیر کل بهزیستی چهارمحال و بختیاری گفت: واکسناسیون آنفولانزا با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در تمامی مراکز شبانه روزی بهزیستی چهارمحال و بختیاری انجام شد.

حا

در فضای مجازی مراقب شبهات دشمن باشید

جت الاسلام عباس آذریان گفت:فضای مجازی همچون تیغ دو لب است اگر این ابزار را در خدمت گرفتیم و توانستیم از آن برای کمک به دین و تقویت دین داری استفاده کنیم و از علوم نافع آن بهرمند شدیم این همان نتیجه مطلوب است اما اگر نتوانستیم و گرفتار شایعه پراکنی ها و عراجیف دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام اسلامی شدیم و یا افتادیم در منجلاب گناه اینجا انسان خسر الدنیا والاخره می شود چون هم عمر گران بها وهم آخرت خویش را ضایع کرده است.

جنگ رسانه ای

یادداشت؛

نقش رسانه ها در خنثی کردن یک تحریف تاریخی

با توجه به پیشینه تاریخی سیاه آمریکا در قبال ایران باید در نظر داشت تاکتیک‌ها در ایالات متحده مهم نیست بلکه مهم شناخت راهبرد‌های آمریکا در منطقه است که تفاوتی بین جمهوری خواه و دموکرات وجود ندارد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب