۷۰۰ هزار خدمت آزمایشگاهی به تحقیقات قدرتمند حوزه فناوری اختصاص یافت

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری با ارائه بیش از ۷۰۰ هزار خدمت آزمایشگاهی به توسعه این فناوری در کشور کمک کرده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ؛ به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از سال 93 فعالیت خود را شروع کرد. این شبکه طی این سال‌ها تلاش کرد تا بتواند خدمات مختلفی به اعضای خود ارائه کند. خدماتی که افزایش کیفیت این حوزه در کشور را به همراه داشته باشد.

بر همین اساس نیز در این چند سال، مشتریان شبکه از 703 هزار و 123 خدمت اعتباری ارائه شده از سوی شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بهره‌مند شده‌اند.

همچنین این شبکه در این مدت، حدود 40 میلیارد تومان یارانه دریافت خدمات به اعضای باشگاه مشتریان خود ارائه کرده است. خدماتی در حوزه‌های مختلفی مانند فنی و مهندسی، مکانیک، مواد و متالورژی، برق و الکترونیک، شیمی، هوا فضا، معدن، محیط‌زیست، کشاورزی و گیاهان دارویی، زیست‌فناوری و پزشکی، داروسازی، سلول‌های بنیادی، مهندسی بافت، علوم شناختی و مغز، صنایع دستی، مواد غذایی و غیره.

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پلتفرم به اشتراک‌گذاری دستگاه‌ها، ارائه خدمات آزمایشگاهی، حمایت از توسعه کمی و بهبود کیفی خدمات آزمایشگاهی در کشور است. باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی نیز برای تسهیل در دریافت خدمات ایجاد شده است و تخفیف های متنوعی را به اعضای هیات علمی، دانشجویان، شرکت‌های دانش‌بنیان و صنایع کشور ارائه می‌دهد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۹:۴۵

شناسه خبر: 93575

مطالب مرتبط :
مدل آزمایشگاهی

تماشا کنید: تولید آثار هنری با کشت میکروب‌ها روی پتری دیش

هنر در ظرف‌های میکروب: برنده جوایز هنری «آگار» ۲۰۲۰ را مشاهده نمایید.

اتو‌دانش اتوبوس استعدادیابی

دکتر مجید صحراگرد:

اتو‌دانش اتوبوس استعدادیابی

دکتر صحراگرد بیان کرد: اتوبوس سیار علمی تهران بزرگ «اتو‌دانش» در راستای عدالت آموزشی استعدادهای برتر نهفته را شناسایی و شکوفا می‌کند.

صندلی مدیریتی

خبرگزاری علم و فناوری از مازندران گزارش می‌دهد

تلاش برای پیاده کردن سید عباس موسوی از قطار مدیریت دانشگاه علوم پزشکی یا مطالبه‌گری برای تامین تجهیزات بیمارستانی

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی هدفش از طرح انتقاد نسبت به عملکرد مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی را تامین نیازمندی‌های مراکز درمانی در شهرستان آمل اعلام کرد.

بزبی

ماجرای یک عملیات خودجوش علمی بین شهربازی و آزمایشگاه + تصاویر

بچه‌ها دوست دارند قبل از هرچیزی سرگرم شوند؛ سرگرم شدن امروز خود یکی از مهمترین متدهای آموزش است؛ آموزش مطالب علمی با جنبه‌های سرگرمی توانسته همه‌جای دنیا جواب بگیرد و بچه‌ها را با مطالب مهم درسی‌شان بیشتر آشتی دهد.

۲۲

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان در گفت وگوبا علم وفناوری هرمزگان:

هرمزگان میزبان هفدهیمن مسابقات علمی کاربردی هنرستان های کشور / دو آزمایشگاه نانو در جزیره قشم و بستک احداث می شود

مدیرکل اموزش و پرورش از برگزاری هفدهمین مسابقات علمی و عملی هنرستان های کاردانش سراسر کشور به میزبانی آموزش و پرورش هرمزگان در بهمن ماه سال ۹۸ در دو شهرستان بندرعباس و رودان خبرداد.

ینتستیکنبر

اینفوگرافیک | آمار مطالعه در ایران و جهان

در این اینفو به بررسی آمار مطالعه می پردازیم.

آزمایشگاه

به مناسبت هفته بسیج صورت پذیرفت؛

آزمایشگاه گیاهان دارویی شهرستان صحنه افتتاح شد

مرکز رشد امامت صحنه با سرمایه‌گذاری سازمان بسیج علمی استان یک واحد آزمایشگاه گیاهان دارویی را افتتاح و آماده بهره‌برداری پژوهشگران نمود.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب