اهدای ۴۰ عدد تبلت هوشمند به دانش آموزان نیازمند تفتی

رئیس آموزش و پرورش تفت از اهدای ۴۰ عدد تبلت هوشمند به دانش آموزان نیازمند شهرستان تفت خبر داد.

محمدصادق مهدیان رئیس آموزش و پرورش تفت در مصاحبه با خبرنگار  خبرگزاری علم و فناوری از یزد گفت: این تبلت‌ها در راستای کمک به دانش‌آموزان نیازمند شهرستان تفت که این روزها با مشکلات آموزش مجازی دست و پنجه نرم می‌کنند و در برخی مناطق کم برخوردار از آموزش مجازی محروم مانده‌اند، اهدا خواهد شد.

وی اظهار داشت: اولین مرحله اهداء تبلت به دانش آموزان نیازمند و بی بضاعت با مساعدت و یاری امام جمعه و فرماندار محترم تعداد 40 عدد تبلت دانش آموزی به همت خیرین گرامی خریداری و تحویل دانش آموزان حائز شرایط شد.

وی تاکید کرد: توسعه عدالت آموزشی و رسیدگی به دانش‌آموزان نیازمند و محروم برای ما بسیار مهم است و از تمامی مدیران محترم مدارس که به ترتیب این تبلت ها را دریافت خواهند کرد می‌خواهیم که با دقت و وسواس گونه ای این تبلت‌ها را به دست دانش آموزان محروم برسانند که کرامت و شان این عزیزان به بهترین وجه حفظ شود.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان تفت در ادامه عنوان کرد: پس از آغاز سال تحصیلی جدید، با جمع آوری آمار، حدود ۴۰۰ دانش‌آموز به این ابزارها دسترسی نداشتند و تاکنون با کمک خانواده ها،  همکاران فرهنگی و خیرین نیک اندیش بخش اعظمی از نیاز دانش آموزان به ملزومات هوشمند تهیه و در بین دانش‌آموزان حائز شرایط توزیع شده که حرکت بزرگی محسوب می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه دانش‌آموزان دارای شرایط به دقت مورد بررسی قرار گرفته و اولویت بندی شده‌اند، افزود: مطمئنا توزیع مناسب و صحیح این کمک‌ها در سرنوشت فرزندان این مرز و بوم تاثیرگذار خواهد بود.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۹:۲۵

شناسه خبر: 93979

مطالب مرتبط :
کشف نانو بدن امیدوار کننده ای در برابر کووید۱۹ تولید شده توسط لاماها

در مصاحبه مدیکال نیوز مطرح شد؛

نانو بدن امیدوار کننده ای در برابر کووید۱۹ تولید شده توسط لاماها

محققان از نانو بدن امیدوارکننده ای تولید شده توسط لاماها خبردادند که می تواند به مبارزه با ویروس کرونا کمک کند، یک نانومد بدن به نام NIH-CoVnb-۱۱۲ بسیار محکم به بخشی از پروتئین سنبله SARS-CoV۲ متصل است که با تعامل گیرنده ACE۲ ارتباط دارد،

پارک

دیدار روئسای سازمان بسیج علمی یزد و پارک علم و فناوری

در دیدار رئیس سازمان بسیج علمی با رئیس پارک علم و فناوری استان یزد زمینه همکاری های مشترک بررسی شد.

پچ

پچ های میکرو سوزنی فلورسنت نشانگرهای زیستی را تشخیص می دهند

محققان دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس نوع جدیدی از برچسب فلورسنت فوق العاده روشن به نام فلور پلاسمونیک را تولید کردند که در پاسخ به یک نشانگر زیستی معین، ۱۴۰۰ برابر درخشان تر از برچسب های فعلی است.

کرونا

تعداد بیماران کرونایی میبد دوباره صعودی شد

رئیس بیمارستان میبد از سیر صعودی بیماران کرونایی بستری در این بیمارستان خبر داد.

۱

ساخت فیلتر جذب مواد روغنی در یزد

دکتر حمید مطهری استاد فیزیک دانشگاه یزد از ساخت فیلتر جذب مواد روغنی خبر داد.

۱

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفت:

قطع زنجیره انتقال کرونا بدون همراهی مردم امکان پذیر نیست

واعظ پور گفت: شهروندان برای قطع زنجیره کرونا باید هنگام خروج از منزل از ماسک استفاده کرده و فاصله فیزیکی دو متری را تحت هر شرایطی رعایت کنند.

تبلت

اولین تبلت با صفحه نمایشگر ۳۶۰ درجه ای در جهان ساخته شد !

به تازگی تبلتی با نام "Magic Scroll" ساخته شده است که دارای صفحه نمایشگر ۷.۵ اینچی و با دید ۳۶۰ درجه ای می باشد و می توان آن را مانند طومار باز یا بسته کرد .

انرژی خورشیدی

شارژ تبلت با استفاده از پنل‌های خورشیدی

بررسی ثبت اختراعات صورت گرفته از سوی مایکروسافت، حاکی از آن است که این شرکت فناور برای آینده تبلت‌های «Surface» خود، نقشه‌ای جدید و منحصربه‌فرد در نظر دارد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب