افتتاح ۲۵ پروژه محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی در دهه فجر

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان اردبیل اظهار داشت: در گرامیداشت دهه مبارک فجر، ۲۵ پروژه محرومیت زدایی و اشتغال زایی در استان اردبیل توسط بسیج سازندگی سپاه استان افتتاح می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ علی پیرجاهد مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان اردبیل در جلسه هماهنگی افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی بسیج سازندگی استان اردبیل، اظهار کرد:  در گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، ۲۵ پروژه محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی در سطح استان اردبیل افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: خانه‌های محروم، افتتاح استخرهای چند منظوره کشاورزی، پل‌های روستایی، مسجد و کارگاه‌های اشتغال‌زایی از جمله پروژه‌های قابل افتتاح و بهره‌ برداری در سطح استان است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان اردبیل اظهار داشت: این پروژه‌ها به همت بسیج سازندگی،گروه‌های جهادی بسیج، نواحی مقاومت بسیج سپاه استان و با مشارکت تعدادی از ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان آماده افتتاح شده است

پیرجاهد گفت: علاوه بر افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی، خدمات‌رسانی اقشار متخصص به مردم در مناطق محروم و کم برخوردار استان اردبیل نیز از جمله برنامه‌های محوری در دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی در استان است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: اعزام اکیپ‌های دامپزشکی به روستاهای محروم در سراسر استان جهت ویزیت و واکسیناسیون دام و طیور با همکاری اداره کل دامپزشکی استان، بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی در طول دهه مبارکه فجر در استان اجرایی می‌شود.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان اردبیل بیان کرد: اعزام اکیپ‌های بسیج جامعه پزشکی، افتتاح صندوق‌های قرض الحسنه بسیج، اجرای طرح همگام با کشاورز با همکاری بسیج مهندسین کشاورزی،کارگاه آموزشی توانمندسازی مسؤولان گروه‌های جهادی، برگزاری جلسات شورای جهادی نواحی و تجلیل از سرگروه‌های جهادی وجهادگران فعال از جمله برنامه‌های پیش بینی شده است.

پیرجاهد با اشاره به تداوم رزمایش کمک‌ مومنانه در استان، تصریح کرد: توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی، توزیع جهیزیه آسان و تخفیف‌دار در بین نوعروسان نیازمند، اهدای خون توسط جهادگران و ارائه خدمات تخصصی از جمله برنامه‌های رزمایش کمک مومنانه خواهد بود.‌

وی با دعوت از عموم خیرین و مردم نوعدوست استان اردبیل برای مشارکت در رزمایش کمک مومنانه، گفت: این رزمایش همچنان در راستای لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی و کمک به نیازمندان تداوم دارد و عموم مردم نوعدوست و خیر استان می‌توانند در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.‌

 

زمان انتشار: یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵:۴۰

شناسه خبر: 94138

مطالب مرتبط :
ببب

نقش آفرینی مردم در همه عرصه ها امیدآفرین و نشاط بخش خواهد بود

سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت:: مهمترین ویژگی بارز پروژه ها نقش آفرینی مردم است ،هرکجا مردم نقش آفرینی کنند قطعاً امید آفرین و نشاط بخش خواهد بود.

آگلونما

آگلونما ، گیاه آپارتمانی که هوا را تصفیه می کند

آگلونما یکی از گیاهان آپارتمانی است که در صدر فهرست ۱۰ برترین گیاه پاک‌کننده‌ی هوا قرار داده چراکه به طور طبیعی این گیاه توانایی پاکسازی هوای اطرافش را دارد.

همتی

نخبه علمی استان کرمان مطرح کرد؛

سهم بودجه تحقیقات علمی تنها ۰.۵% تولید ناخالص ملی است / با تغافل در برنامه های توسعه نمی توان حرکت بزرگ جهاد علمی را رقم زد

عبدالحسین همتی گفت: بودجه کمی در بحث پژوهشی کشور داریم و سهم بودجه پژوهشی کشور هم اکنون ۰.۵% تولید ناخالص ملی هست، در حالیکه در برنامه های سوم، چهارم و پنجم توسعه قرار بود سهم بودجه پژوهشی به ۳% برسد و در برنامه ششم توسعه به ۴% برسد، سهم بودجه پژوهشی کشور های پیشرفته بسیار بیشتر از ایران است، به طور مثال چین ۲%، آمریکا ۲/۸%، فرانسه ۳/۳%، کره جنوبی ۶.۳% و آلمان ۳/۹% از تولید ناخالص داخلی خود را به امور پژوهشی اختصاص می دهند.

بسیج

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری اردبیل مطرح کرد:

اقتدار، دوام و پویایی انقلاب و نظام اسلامی در خودباوری جوانان است

اقتدار، دوام و پویایی انقلاب و نظام اسلامی در خودباوری جوانان است و پیشرفت علمی باید با تکیه بر تولید بومی علم و همراه با خودباوری، امید به موفقیت و حرکت جهادی باشد.

۲۲

استاندار هرمزگان در نشست خبری دهه فجر:

هرمزگان امسال میزبان ۱۰۱۹پروژه است/ ۶۰درصد سرمایه گذاری های خصوصی است

استاندار هرمزگان در نشست خبری دهه فجر امسال گفت: امسال دهه فجر با افتتاح ۱۰۱۹ پروژه به استقبال جشم ۴۲سالگرد انقلاب اسلامی می رود که ازاین میزان۶۰ درصد این سرمایه‌گذاری بخش خصوصی است

نخبگان

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل:

افزایش قدرت علمی کشور با جهاد علمی جوانان بسیجی

قدرت علمی موجود در کشور مرهون زحمات شبانه‌ روزی نخبگان بوده و مطالبه‌ اکید مقام معظم رهبری نیز از جوانان علی الخصوص در گام دوم انقلاب همين جهاد علمی جوانان بسیجی می باشد.

خانه نخبگان

تشکیل خانه نخبگان بسیجی شهرستان اصلاندوز به روایت تصویر

خانه نخبگان شهرستان اصلاندوز با حضور مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اردبیل ، و مسئولین علمی شهرستان برگزار شد.

ف

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم خبر داد:

برنامه علوم قرآنی بمانسبت دهه فجر

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: برنامه‌هاییی در حوزه علوم قرآنی و به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی با همکاری نهادهای فرهنگی و قرآنی اجرا خواهد شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب