خانه نخبگان سپاه شهرستان خارگ افتتاح شد

خانه نخبگان ناحیه مقاومت بسیج ثارالله شهرستان خارگ به نام شهید فخری زاده نامگذاری و با حضور نخبگان و مسئولین این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاري علم و فناوری استان بوشهر؛ خانه نخبگان ناحیه مقاومت بسیج ثارالله شهرستان خارگ به نام شهید فخری زاده نامگذاری و با حضور نخبگان و مسئولین این شهرستان افتتاح شد.

سرهنگ حیاتی، فرمانده ناحیه ثار الله شهرستان خارگ ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد مولود کعبه حضرت علی علیه السلام گفت: خانه نخبگان علمی بسیج باید بستری برای کارآمدی و توانمند سازی نظام اسلامی باشد.
وی افزود: وظیفه ما این است که با برقراری پیوند بین جوانان و مراکز علمی نسبت به توانمندسازی استعدادها جهت مواقع ضروری اقدامات لازم را انجام دهیم.
حیاتی با اشاره به سخنان رهبر فرزانه انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب نسبت به حرکت و پیشرفت های علمی و پژوهشی تاکید کرد: هدف از تشکیل خانه نخبگان تهیه بانک اطلاعاتی از مسائل و مشکلات در جزیره خارگ و همچنین تهیه بانک اطلاعاتی از نخبگان جزیره باید در اولویت فعالیت های این خانه نخبگان قرار گیرد.
وی در ادامه افزود: خانه نخبگان باید اتاق فکری باشد به منظور ارائه راه کار های علمی به همه ی نهادها و دستگاه های اجرایی در جزیره که نتیجه آن حل مسائل و مشکلات باشد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۶:۴۵

شناسه خبر: 95027

مطالب مرتبط :
نخبه

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری اردبیل مطرح کرد:

حمایت از طرح ها و ایده های نخبگان رمز توسعه کشور

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری اردبیل گفت: حمایت از طرح ها و ایده های نخبگان رمز توسعه و پیشرفت کشور است.

هشت ایده برگزیده اولین ایده شو حل مسائل آموزشی در بستر آموزش مجازی

توسط دانشگاه پیام نور استان اصفهان؛

ایده های منتخب اولین ایده شو حل مسائل آموزشی در بستر آموزش مجازی تقدیر و جهت کاربست معرفی شدند

تعداد هشت ایده منتخب اولین ایده شو حل مسائل آموزشی در بستر آموزش مجازی با مشارکت ایده پردازان آموزش و پرورش و آموزش عالی تقدیر و جهت کاربست معرفی شدند.

۴

تقدیر از مرکز رشد شهید ضنجرسیم شهرستان دشتستان

صبح امروز فرمانده سپاه جواد الائمه شهرستان دشتستان ازمسئولان و نخبگان مرکز شهید ضنجرسیم که در جشنواره ملی جهادگران علم و فناوری حائز رتبه برتر شده بودند تقدیر کرد.

جلسه دیدار با نخبگان

بازدید رئیس سازمان بسیجی علمی، پزوهشی آذربایجان شرقی از خانه نخبگان شهرستان ها

رئیس سازمان بسیج، علمی، پژوهشی و فناوری آذربایجان شرقی به منظور اطلاع از فعالیت نخبگان در شهرستان ها از شرکت های نوپا، دانش بنیان و هسته های فناور بازدید کرد و با اعضای خانه نخبگان دیدار نمود.

تولید علم، اصلی‌ترین موضوع در بیانیه گام دوم انقلاب می‌باشد

فرمانده ناحیه بسیج ثارالله شهرستان خارگ،

تولید علم، اصلی‌ترین موضوع در بیانیه گام دوم انقلاب می‌باشد

فرمانده به همراه مدیر علمی ناحیه بسیج ثارالله شهرستان خارگ، در راستای افزایش انگیزه بسیجیان در فعالیت‌های بسیج از پایگاه علمی خواهران (پایگاه مقاومت ام‌البنین (س)) بازدید کرد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب