سردار سلامی: خط مقدم فناوری دنیا را فتح می‌کنیم

فرمانده‌کل سپاه در حاشیه بازدید از رویداد فناوری تا ثریا گفت: در نظر داریم با کمک جوانان کشور خط مقدم فناوری‌های پیشرفته دنیا را فتح کنیم.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ؛ سردار حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در حاشیه بازدید از اولین رویداد تا ثریا که در مرکز رویداد شهید فخری‌زاده در محل لانه سابق جاسوسی آمریکا برگزار شد، در جمع خبرنگاران اعلام کرد: بنای جامعه در سایه علم و فناوری گذاشته می‌شود مخصوصا در دوره‌های جدید که با پیشرفت‌های شتاب‌دار علوم و فناوری‌ها در عرصه‌های مختلف روبه‌رو هستیم.

وی گفت: هدف اصلی ما که در بسیج دنبال می‌شود این است که مسیر علم و فناوری را به عنوان پیشگام و پرچم‌دار طی کنیم و استعدادهای درخشان را به عهده جوانان دانشجو و دانشمند کشورمان را پرورش دهیم و برای نهضت ملی پیشرفت و رشد علم و فناوری در تراز کشورهای پیشرفته جهان آماده کنیم.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مصمم هستیم در رقابت علم و فناوری با کشورهای جهان خود را به خطوط مقدم این عرصه‌های علمی و فناوری برسانیم و امیدواریم به زودی این هدف و آرمان بزرگ با همت جوانان و دانشمندان کشورمان محقق شود.

به گزارش فارس، در اولین رویداد شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان با عنوان تا ثریا شرکت‌هایی به ارائه فناوری‌های نوین در عرصه بازاررسانی محصولات کشاورزی مانند زعفران همچنین در عرصه تربیت جوانان و نوجوانان فناوری‌های پیشرفته و کاربردی در علوم کشاورزی هواشناسی و صنایع خودرو و سایر فناوری‌های نوین با همت جوانان کشور در این نمایشگاه به نمایش در آمده است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۳:۳۸

شناسه خبر: 95205

مطالب مرتبط :
۱۲۳

بنای قوه قضاییه و سازمان بازرسی حمایت از شرکت‌های دانش بنیان است

رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: بنای قوه قضاییه و سازمان بازرسی حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و فعال است.

جشنواره پاسداران اهل قلم

سردار سلامی در پانزدهمین جشنواره پاسداران اهل قلم:

کسانی که در حوزه رویش اندیشه و تفکر در سپاه فعالیت می کنند مروجان تفکر انقلابی اند

پانزدهمین جشنواره انتخاب کتاب سال پاسداران اهل قلم به منظورتقدیر و پاسداشت تلاشگران عرصه کتاب سپاه با حضور سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه، سردار قاانی فرمانده سپاه قدس و جمعی از فرماندهان و مسئولین و برگزیدگان حوزه کتاب سپاه در محل ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد.

نشست

از سوی فرمانده قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه پاسداران عنوان شد:

شهید سلیمانی مکتبی به گستردگی جهان اسلام ایجاد کرد

سردارعظیمی، فرمانده قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان کرمانشاه، مکتب شهید سلیمانی را مکتبی به گستردگی جهان اسلام معرفی نمود که با شهادتش، خونی تازه به شریان جبهه مقاومت تزریق شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب