مسئول بسیج علمی پژوهشی و فناوری بهبهان خبر داد

درخشش دانش آموز بهبهانی در جشنواره خوارزمی

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری شهرستان بهبهان از درخشش دانش آموز بهبهانی در جشنواره خوارزمی خبر داد.

عبدالرحیم شجاعی مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری شهرستان بهبهان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در استان خوزستان اظهار کرد: جشنواره و مسابقات علمی و پژوهشی خوارزمی با حضور دانش آموزان خوزستانی برگزار شد.

وی در ادامه بیان کرد: در این جشنواره یکی از دانش آموزان شهرستان بهبهان شرکت کرد و توانست رتبه برتر استانی را کسی کند.

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری شهرستان بهبهان در ادامه به معرفی این دانش آموز پرداخت و عنوان کرد: سرکار خانم آناهیتا ابوعلی از دبستان صدیقات 2 توانست در مسابقات علمی و پژوهشی خوارزمی خوش بدرخشد و برای شهرستان بهبهان افتخارآفرینی کند.

وی در همین ارتباط توضیح داد که خانم ابوعلی توانست در مسابقات علمی و پژوهشی خوارزمی رتبه برتر استانی را کسب کند و به مرحله کوری ایت جشنواره راه یابد.

شجاعی در پایان خاطرنشان کرد: کسب رتبه برتر استانی مسابقات علمی و پژوهشی خوارزمی توسط سرکار خانم آناهیتا ابوعلی را به دست اندرکاران دبستان صدیقات 2، مردم شریف بهبهان و خانواده این دانش آموز تبریک عرض می کنیم.

انتهای پیام/

 

زمان انتشار: سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۹:۰۳

شناسه خبر: 97776

مطالب مرتبط :
طالبان افغانستان تفاوت‌هایی کرده اما یکسری تفاوت‌ها و اختلاف‌هایی با جمهوری اسلامی ایران دارد

رئیس مجمع بسیجیان استان اصفهان گفت:

طالبان افغانستان تفاوت‌هایی کرده اما یکسری تفاوت‌ها و اختلاف‌هایی با جمهوری اسلامی ایران دارد

رئیس مجمع بسیجیان استان اصفهان در نشست تخصصی « تحلیل مسائل روز افغانستان» که به همت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد برگزار شد، گفت: طالبان افغانستان تفاوتهایی کرده اما یکسری تفاوت‌ها و اختلاف‌هایی هم با جمهوری اسلامی ایران دارد.

 دانش آموزان اصفهانی رتبه برتر ۲۲ امین جشنواره جوان خوارزمی با ۵ طرح برگزیده شدند/ خیلی از طرحها باید تشویق و زمینه انبوه سازی آنها فراهم شود

رئیس اداره پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان؛

دانش آموزان استان اصفهان رتبه برتر ۲۲ امین جشنواره جوان خوارزمی/ خیلی از طرحها باید تشویق و زمینه انبوه سازی آنها فراهم شود

کلیم الله بابایی رئیس اداره پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، گفت: دانش آموزان اصفهانی رتبه برتر ۲۲ امین جشنواره جوان خوارزمی با ۵ طرح برگزیده شدند، خیلی از طرحها باید مورد تشویق قرار گیرد و زمینه انبوه سازی آنها فراهم شود

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب