رویداد ایده شو کشاورزی در ایلام

صاحبان طرح و ایده در حوزه کشاورزی می توانند تا ۱۵ مهرماه ایده های خود را به پایگاه اطلاع رسانی مرکز رشد و نوآوری ارسال کنند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام ، یاسر بشارتی مسئول مرکز رشد و نوآوری شهید شهریاری ایلام عنوان کرد:رویداد ایده شو کشاورزی با همکاری مرکز رشد جهاد دانشگاهی ایلام، مدیریت هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهادکشاورزی استان ایلام  و با همکاری مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان ایلام برگزار خواهد شد.

وی افزود : صاحبان طرح و ایده  در حوزه کشاورزی می توانند تا 15 مهرماه ایده های خود را به پایگاه اطلاع رسانی مرکز رشد و نوآوری به آدرس الکترونیکی Http://mpapi.ir ارسال کنند.

گفتنی است از سوی مرکز رشد و فناوری شهید شهریاری ایلام شماره تماسهای  08432243570  و 08432243551 جهت کسب اطلاعات بیشتر در اختیار صاحبان ایده قرار گرفته است.

انتهای پیام /ن

زمان انتشار: سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 98445

مطالب مرتبط :
ی

زمینه کادرسازی انقلابی در مدارس فراهم شود/ فعالیت مدارس راهیان کوثر منطبق بر منویات رهبری است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام اظهار کرد: ما ملتی هستیم که دارای فرهنگی ایرانی و اسلامی بوده که این فرهنگ در حال صادر شدن به سایر ملل جهان است و هرگز نباید زمینه برای نفوذ فرهنگ عقب مانده ، دین ستیز و وارداتی دشمنان فراهم شود.

ی

کودکان نافرمان را با این روشها مدیریت کنیم

اختلال نافرماني از جمله اختلالاتي است که با الگوي پايدار منفي کاري، نافرماني، لجبازي، خصومت و سرکشي در برابر اوليا قدرت فراتر از رفتارهاي يک کودک طبيعي توصيف شده است

یوسف

با محوریت اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان؛

فراخوان دهمین جشنواره جایزه ادبی «یوسف» اصفهان اعلام شد

فراخوان دهمین دوره جشنواره جایزه ادبی «یوسف» داستانهای کوتاه دفاع مقدس ویژه استان اصفهان در دو بخش اصلی بزرگسال و نوجوان و بخش ویژه داستان شهیدان اعلام شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب