۱۰۰ طرح دولت برای رفع مشکلات فارس

رئیس جمهور گفت: ۱۰۰ طرح نسبت به مسائل استان فارس مطرح شده و امیدواریم گام‌هایی که برداشته می‌شود به رفع مشکلات و افزایش اعتماد عمومی بیانجامد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز، سید ابراهیم رئیسی در ابتدای ورود به شیراز در فرودگاه شهید دستغیب شیراز اظهار داشت: سفرهای استانی حتماً باید همراه با برنامه‌ریزی برای رفع مشکلات استان‌ها و باز کردن گره‌هایی باشد که مردم را آزار می‌دهد .

رئیس جمهور ادامه داد: پیش از انجام سفر، هیأتی برای بررسی مشکلات استان اعزام می‌شود و در تهران نیز جلساتی برای بررسی راهکارهای پیشنهادی برای حل مشکلات استان تشکیل می‌شود.

به گفته او 100 طرح برای استان فارس در حوزه های مختلف پیش بینی شده که با تلاش و همراهی استاندار، مدیران استان فارس و راهنمایی نماینده ولی فقیه در استان می تواند به نفع استان و مردم تمام شود .

رئیسی با بیان اینکه خشکسالی از جمله مشکلاتی است که هم مردم استان فارس و هم دولت را رنج می‌دهد، گفت: دولت همه تلاش خود را برای کاهش مشکلات ناشی از خشکسالی انجام خواهد داد.

رئیس جمهور گفت: پیشرفت استان فارس متناسب با ظرفیت‌های بسیار بالا در زمینه‌های کشاورزی، صنعت، معدن، تجارت و خدمات نیست و تلاش می​کنیم گام‌های مؤثری در استفاده مطلوب از ظرفیت‌های استان برداشته شود.

 

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 99106

مطالب مرتبط :
۰۰۰

گزارش علم و فناوری از سفر هیئت دولت به استان پهناور فارس؛

چشم توسعه فارس به رئیس جمهور و هیئت دولت

در هفتمین سفر استانی، رئیس جمهور و جمعی از هیئت دولت راهی فارس شده تا ضمن بازدیدها، دیدارها و جلسات، دستورات و مصوباتی راه گشا برای استان فارس داشته باشند، سفری که می تواند چرخ های استان را در ابعاد گوناگون اقتصادی، عمرانی، اجتماعی و فرهنگی به گردش در بیاورد.

کارخانه کاغذسازی زاگرس

علم و فناوری گزارش می دهد؛

روزنه امید برای کارخانه کاغذسازی زاگرس

با حضور و بازدید رئیس جمهور از کارخانه کاغذسازی زاگرس، روزنه امید برای تکمیل و بهره برداری از این پروژه باز شد .

شهرداری شیراز

افتتاح اولین مرکز کارآفرینی و اشتغال شهرداری شیراز

شهرداری شیراز با افتتاح مرکز کارآفرینی و اشتغال وارد مقوله کارآفرینی شد .

دولت سیزدهم دیپلماسی آب با کشورهای همسایه را به طور جدی پیگیری کند/ احیاء تالاب هامون یک موضوع فرامنطقه‌ای است.

رئیس فراکسیون مقابله با خشکسالی مجلس شورای اسلامی

دولت سیزدهم دیپلماسی آب با کشورهای همسایه را به طور جدی پیگیری کند/ احیاء تالاب هامون یک موضوع فرامنطقه‌ای است

رئیس فراکسیون مقابله با خشکسالی مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار می رود دولت سیزدهم‌ دیپلماسی آب را به طور جدی تری نسبت به دولتهای قبل در دستور کار قرار دهد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب