پذیرش ۲۷۰۰ هزار دانشجو در دانشگاه شهید چمران اهواز

مدیر خدمات آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: سازمان سنجش آموزش عالی کشور حدود دو هزار و ۷۰۰ دانشجو را برای تحصیل به این دانشگاه معرفی کرده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، دکتر مهدی اسفندیاری مدیر خدمات آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز اظهار کرد: سازمان سنجش آموزش عالی کشور حدود دو هزار و ۷۰۰ دانشجو  را برای تحصیل به این دانشگاه معرفی کرده است.

وی در این باره بیان کرد: در حال حاضر پرونده‌های ارسالی پذیرفته‌شدگان که از طریق پست به دانشگاه ارسال‌ شده است، در حال بررسی است.

مدیر خدمات آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز درباره‌ نام‌نویسی از داوطلبان خارجی برای تحصیل در دانشگاه شهید چمران اهواز، عنوان کرد: نام‌ نویسی این دانشجویان نیز برای سال تحصیل ۱۴۰۰-۱۴۰۱ در حال انجام است.

گفتنی است بنا بر برنامه ‌ریزی‌ های انجام ‌شده در دانشگاه شهید چمران اهواز برای آغاز نیم ‌سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ کلاس‌ های درس با حضور دانشجویان دکتری برگزار می ‌شود. دانشجویان تنها با ارائه‌ کارت دیجیتال دریافتکرونا می ‌توانند در کلاس‌ های درس حضور داشته باشند و در خوابگاه‌ های دانشگاه اسکان یابند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۵:۳۹

شناسه خبر: 99120

مطالب مرتبط :
ظرفیت بالای دانشگاه آزاد اصفهان برای تقویت پذیرش دانشجوی غیر ایرانی

نجفی مطرح کرد:

ظرفیت بالای دانشگاه آزاد اصفهان جهت پذیرش دانشجوی غیر ایرانی/ ثبت نام و پذیرش ۴ هزار دانشجوی عراقی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در جلسه هیات رئیسه این واحد دانشگاهی که با حضور علاءالدین بروجردی معاون بین الملل و امور دانشجویان غیرایرانی تشکیل شد، بر ظرفیت بالای این استان برای پذیرش دانشجویان غیرایرانی تاکید کرد.

دوره ی نخبه پروری شهید چمران

ویژه دانشجویان دانشگاه‌های استان؛

برگزاری سیزدهمین دوره ی نخبه پروری شهید چمران در استان یزد

پورطاهری معاون رشد و کادرسازی بسیج دانشجویی استان یزد از برگزاری سیزدهمین دوره ی نخبه پروری شهید چمران ویژه دانشجویان دانشگاه‌های استان یزد خبر داد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب