با حضور مسئول علمی سپاه مقداد رشت:

مرکز رشد شهرستان خمام افتتاح شد

با حضور مسئول علمی سپاه مقداد رشت، مرکز رشد شهرستان خمام افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان گیلان، به منظور حمایت از نخبگان علمی، طرح ها و ایده های جوانان و نوجوانان نخبه و مستعد شهرستان خمام و ناحیه مقاومت بسیج مقداد شهرستان رشت با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در حمایت از علم و فناوری، حمایت از نخبگان شهرستان خمام مرکز رشد به بهره برداری رسید‌.

سعید نوری زاد در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری گیلان، اظهار کرد: با توجه به ظرفیت های موجود و افراد مستعد، جلسه ای با مدیریت دبیرستان امام حسین علیه السلام شهرستان خمام به دلیل سابقه کاری و علاقه به ایجاد محیطی جهت کشف و رشد استعدادهای جوانان و نوجوانان برگزار شد.

وی با اشاره به ضرورت  اهمیت موضوع تشکیل مرکز رشد خلاقیت و فناوری در شهرستان و ایجاد فضای علمی، تصریح کرد: ایجاد مرکز رشد برای شکوفایی استعدادهای موجود دربین نخبگان در دستور کار قرار گرفت.

مسئول علمی، پژوهشی و فناوری سپاه شهرستان خمام در ادامه گفت: در این جلسه درباره برنامه های اجرایی و فعالیت هایی که می توان در سطح شهرستان انجام داد تبادل نظر شد.

وی افزود: با استقبال طرفین و درک  مشترک مقرر شد یک سالن به متراژ ۱۰۰ متر مربع مجهز به دستگاه ویدیو پروژکتور و ۴۰ عدد صندلی و میز کار و وسایل مورد نیاز در اختیار مرکز رشد فناوری و خلاقیت شهرستان خمام قرار داده شود.

این مسئول خاطر نشان کرد: در این سالن می توان  برنامه های حمایت از ایده ها و طرح های جوانان و  نوجوانان شهرستان را در آنجا به اجرا رساند.

نوری زاد گفت: از جمله طرح ها و پیشنهاد هایی که از طرف خود مدیریت مجموعه، هادی واحدی مطرح شد ایجاد کارگاه های برش چوب و کار با چوب، کارگاه های آموزشی برق کشی ساختمان، کارگاه آموزشی تعمیرات وسایل خانگی و تعمیرات تلفن همراه بوده است.

وی ادامه داد: برنامه‌ریزی برای شناسایی استعدادها و نخبگان شهرستان در حمایت ازطرح‌های فناورانه در برنامه کاری قرار گرفت.

  نوری زاد در ادامه خاطر نشان کرد: شناسایی افراد علاقه مند برای  حضور در کلاس ها و کارگاه ها، برنامه ریزی لازم به منظور هماهنگی و تفاهم با مراکز فنی حرفه ای برای آموزش افراد علاقمند در رشته های مختلف صورت پذیرد از دیگر الویت‌های پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: هدف ما شناسایی و  کشف استعدادها و ایجاد اشتغال برای افراد از دوران نوجوانی و جوانی است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۹:۴۸

شناسه خبر: 99130

مطالب مرتبط :
۲

با حضور فرمانده سپاه شهرستان لاهیجان:

مرکز رشد شهرستان لاهیجان افتتاح شد

با حضور فرمانده سپاه شهرستان لاهیجان، مرکز رشد این شهرستان افتتاح شد.

۱

سمیع زاده در گفت و گوی تفضیلی با خبرگزاری علم و فناوری:

برنامه ریزی برای انعقاد تفاهم نامه همکاری با بسیج علمی سپاه قدس گیلان/ گام بلند دانشکده کشاورزی گیلان برای افزایش بهره وری در حوزه کشاورزی

رئیس دانشکده کشاورزی گیلان گفت: برنامه ریزی برای انعقاد تفاهم نامه همکاری با سازمان بسیج علمی، پژوهشی سپاه قدس گیلان و هدف گذاری برای توسعه فعالیتهای کشاورزی برای افزایش بهره وری و استفاده از متدهای علمی را در دستور کار قرار دادیم.

۱

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور خبر داد:

برنامه ریزی برای راه اندازی ۲۵۰ مرکز رشد در کشور

رئیس سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری کشور از برنامه ریزی برای راه اندازی ۲۵۰ مرکز رشد در کشور خبر داد.

۱

با حضور جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان:

مرکز رشد شهید فخری زاده گیلان به بهره‌برداری رسید

مرکز رشد شهید فخری زاده استان گیلان با حضور جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان به بهره‌برداری رسید.

۱

مسئول کانون بسیج جامعه کشاورزی سپاه ناحیه مقداد گیلان گفت:

سالروز آزاد سازی خرمشهر، توزیع نهاده کشاورزی به کشاورزان شالیکار

مسئول کانون بسیج جامعه کشاورزی سپاه ناحیه مقدادگفت رزمایش خدمات رسانی به کشاورزان با هدف حمایت از محصول راهبردی برنج در سوم خرداد سالروزآزاد سازی خرمشهر با حضور فرمانده سپاه ناحیه مقداد سرهنگ دوم پاسدار نادرحامدی به مرحله اجرا درآمد.

۱

فرمانده سپاه ناحیه مقداد شهرستان خمام استان گیلان گفت:

برگزاری جلسات امنیت غذایی در حوزه کشاورزی و دامپروری در سال جدید

نشست مشترک فرمانده سپاه ناحیه مقداد شهرستان خمام با رؤسای مراکز جهاد کشاورزی، نادر حامدی گفت بررسی مشکلات و موانع تولید در محصولات کشاورزی با برگزاری جلسات امنیت غذایی رفع خواهد شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب