کانکس قطعاتي فاقد نمونه داخلي و خارجي است

کد مطلب: 21278  |  تاريخ: دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶  |  ساعت: ۱۲:۰۸


مخترع کانکس قطعاتي در هرمزگان:

کانکس قطعاتي فاقد نمونه داخلي و خارجي است

مدت 17 سال است که بر روي پروژه ساخت کانکس قطعاتي با قابليت جمع شدن که نمونه داخلي و خارجي ندارد کار کرده ام و اين اختراع را به ثبت رسانده ام که از يک متر مربع تا 120 متر مربع قابل راه اندازي مي باشد.

عنايت الله کوليوند مخترع و مديرعامل شرکت سازه صعود مائده هرمزگان و عضو پارک علم و فناوري استان گفت: 18سال است که در عرصه فعاليت هاي ساختماني مشغول به کار هستم و مدت 17 سال است که بر روي پروژه ساخت کانکس قطعاتي با قابليت جمع شدن که نمونه داخلي و خارجي ندارد کار کرده ام و اين اختراع را به ثبت رسانده ام که از يک متر مربع تا 120 متر مربع قابل راه اندازي مي باشد.

به گزارش خبرگزاري علم وفناوري از هرمزگان؛وي افزود: زماني که مشاهده مي کردم براي ساخت يک ساختمان معمولي چقدر هزينه، مصالح و زمان صرف مي شود به فکر اين ايده افتادم و شروع به تحقيقات و پژوهش هاي ميداني نمودم و اين کار به موفقيت به پايان رساندم و توانستم در کمتر از دو هفته ساختماني محکم به دور از جوشکاري و صرف زمان زاد به پايان برسانم. مخترع هرمزگاني و مديرعامل شرکت سازه صعود مائده هرمزگان اظهار داشت: با توجه به حمايت از توليدات داخلي و توجه ويژه به بيانات مقام معظم رهبري تمام اقلام استفاده شده از جمله 95 درصد فولاد، ساندويچ پنل ها، پيچ و مهره و تعدادي قطعه که توسط خودم طراحي شده است از اقلام کاملا ايراني مي باشد. کوليوند به اشتغال زايي  اشاره و بيان داشت: راه اندازي و فروش اين سازه ها در حوزه تحقق شعار سال، اقتصاد مقاومتي توليد و اشتغال باعث رونق و توليد فولاد به ميزان سالانه بيش از هزار تن براي مجموعه ما شده است و همچنين بيش از 500 نفر به صورت مستقيم و غير مستقيم مشغول به کار شده اند. وي در رابطه با خصوصيات اين محصول ياد آور شد: از خصوصيات ويژه اين محصول، مي توان به مقاوم بودن در برابر فرسايش هاي آبي، بادي، خورشيدي، زلزله، امواج لرزان مثل خمپاره اشاره کرد و همچنين عدم نياز به جوشکاري و داراي عايق سرما و گرما،تحمل ضربه هاي بالا و ضد عبور اشعه اسلحه هاي ديد در شب مي باشد. مديرعامل شرکت سازه صعود مائده هرمزگان تصريح کرد: ابعاد اين سازه در 6 مترارتفاع و عرض مي تواند باشد و طول آن به هر مقدار که سفارش دهنده بخواهد مي توان افزايش داد و مصارف استفاده آن در مقر هاي نظامي، بيمارستان ها، شرکت ها، شخصي و ... مي باشد.

کوليوند درپايان خاطرنشان کرد: در صورت ثابت ماندن در جايي مي توان کج کاري و کاشي کاري نمود، وزن تقريبي يک اتاق 3*4 حدواد 3000 الي 3500 کيلوگرم مي باشد و تقريبا نسبت به کانکس هاي ثابت نزديک به يک ميليون تومان افزايش قيمت دارند،اين محصول قيمت هاي متفاوتي دارد که کاربر با هر نوع مقاومت، ابعاد و نمايي که بخواهد قيمت گذاري مي شود چون 95درصد آن فولاد مي باشد از ورق هاي 1 ميل تا 12 ميل ساخته مي شود./

انتهاي پيام


http://stnews.ir/content/news/21278/کانکس قطعاتي فاقد نمونه داخلي و خارجي است

چاپ خبر