تدوین الگوی استاندارد دانشگاه کار آفرین

کد مطلب: 39650  |  تاريخ: چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶  |  ساعت: ۲۲:۲۶


معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم ماموریت جدید مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور را مطرح کرد:

تدوین الگوی استاندارد دانشگاه کار آفرین

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم معتقد است که تدوین الگوی استاندارد دانشگاه کار آفرین از ماموریت های جدید مرکز تحقیقات سیاست علمی کشوراست.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری -دکتر مسعود برومندافزود:وزارت علوم نیاز به مراکزی دارد که فارغ از نگاه روزمره و فرایندهای موجود اداری، تطابق عملکردها با اهداف و نیازها را مورد سنجش قراردهند که مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور باید عهده دار این نقش باشد.

ضرورت ایجاد دانشگاه کار آفرین، غلبه پژوهش بر آموزش است که تدوین راه‌کارهای رسیدن به این هدف و تدوین الگوی استاندارد دانشگاه کار آفرین از ماموریت های جدید مرکز تحقیقات سیاست علمی کشوراست؛این مرکز باید بتواند در حوزه‌های مختلف علمی و فناوری، سناریونویسی کند و نتایج برنامه های امروز آموزش عالی را پیش بینی کرده و در اختیار مسئولان قرار دهد.

 مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور، عملکرد وزارت علوم را رصد کند و مشخص کند که برای رسیدن به اهداف، در چه فرآیندهایی نیاز به بازنگری داریم؛پذیرش مسئولیت مدیریت مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور توسط دکتر وحید احمدی و تجربیات اجرایی وی، این امکان را فراهم می کند که سیاست گذاری ها و برنامه ریزهای این مرکز قابلیت اجرایی بیشتری داشته باشد.

انتهای پیام/


http://stnews.ir/content/news/39650/تدوین الگوی استاندارد دانشگاه کار آفرین

چاپ خبر