نتیجه تمام آزمایشِ‌های کرونا در آذربایجان شرقی منفی است

کد مطلب: 86159  |  تاريخ: چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸  |  ساعت: ۱۹:۵۸


نتیجه تمام آزمایشِ‌های کرونا در آذربایجان شرقی منفی است

هیچ مورد مثبتی از ابتلا به ویروس کرونا در استان آذربایجان شرقی گزارش نشده و نتیجه تمام آزمایشِ‌های کرونا در این استان منفی است

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ازآذربایجان شرقی ،دکتر محمد حسین صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز عصر امروز (چهارشنبه) در جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان با بیان اینکه تا این لحظه، هیچ مورد مثبتی از ابتلا به ویروس کرونا در استان گزارش نشده است گفت: از روز شنبه هفته آینده، زنجیره کامل تست کرونا در اختیار استان قرار می‌گیرد و امکان انجام این تست و مشخص شدن نتیجه آن در استان فراهم می‌شود.
 
وی افزود: میزان آمادگی و فعالیت مراکز درمانی و بیمارستان‌های استان به شدت تحت نظارت است و از مراکز درمانی بخش خصوصی هم خواسته‌ایم تا در حالت آمادگی کامل قرار داشته باشند.
 
صومی در مورد  تولید و توزیع لوازم بهداشتی از قبیل ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده نیز ادامه داد: در حال حاضر تعدادی از واحدهای تولیدی و همچنین دانشکده‌های داروسازی در حال تولید مواد ضدعفونی‌کننده هستند و از این نظر در روزهای آینده هیچ مشکلی نخواهیم داشت.
 
شایان ذکر است ،اعضای قرارگاه پدافند زیستی استان نیز در این جلسه دیدگاه‌های خود را در خصوص راهکارهای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا همچنین اقدامات و برنامه‌های دستگاه‌ها و نهادهای استان در این خصوص بیان کردند.


http://stnews.ir/content/news/86159/نتیجه تمام آزمایشِ‌های کرونا در آذربایجان شرقی منفی است

چاپ خبر