ثبت اینترنتی درخواست های شهرسازی در شیراز

کد مطلب: 87115  |  تاريخ: چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹  |  ساعت: ۰۸:۴۵


ثبت اینترنتی درخواست های شهرسازی در شیراز

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز از راه اندازی سامانه غیرحضوری ثبت اینترنتی درخواست های شهرسازی در شیراز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس؛ در پی ادامه دار شدن زنجیره انتقال ویروس کرونا و اهتمام بسیاری از مردم به ماندن در خانه و خودقرنطینگی، شهرداری شیراز در راستای کارهای صورت گرفته پیشین در زمینه هوشمندسازی و شهر الکترونیک، سامانه ای جهت ثبت درخواست های اینترنتی راه اندازی کرده تا شهروندان شیرازی بدون نیاز به مراجعه حضوری بتوانند درخواست های خود را ثبت نمایند.

حیدری، رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز در این خصوص گفت: با همكاري مديريت شهرداري الكترونيك، شهروندان می‌توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر ماده ۳۳ یا مناطق شهرداری و به صورت رایگان درخواست های عدم خلاف، پایانکار، پروانه و استعلامات خود را از طریق سامانه فوق ثبت و پیگیری کنند.

وی اضافه کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز با دستور شهردار شیراز ارائه حداکثری خدمات غیرحضوری به شهروندان را در دستور کار خود قرار داد.

شهروندان شیرازی برای ثبت درخواست های خود در زمینه شهرسازی می توانند به سایت eshahr.shiraz.ir مراجعه نمایند.

 

انتهای پیام/


http://stnews.ir/content/news/87115/ثبت اینترنتی درخواست های شهرسازی در شیراز

چاپ خبر