تفاهم نامه دانشگاه صنعتی شیراز با معاونت علمی ریاست جمهوری

کد مطلب: 89854  |  تاريخ: پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۱:۳۴


خبری خوش برای دانشجویان دانشگاه صنعتی شیراز؛

تفاهم نامه دانشگاه صنعتی شیراز با معاونت علمی ریاست جمهوری

تفاهم نامه فی ما بین دانشگاه صنعتی شیراز و کارگزاری تعاملات راهبردی و توسعه فناوری ریاست جمهوری منعقد گردید.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان فارس،  به منظور راه اندازی کسب و کارهای دانش بنیان و حمایت هر چه بیشتر از کسب و کارهای نوپای دانشجویی ، تفاهم نامه  فی ما بین  دانشگاه صنعتی شیراز  و کارگزاری تعاملات راهبردی و توسعه فناوری منعقد گردید.

در این تفاهم نامه کارگزاری تعاملات راهبردی و توسعه فناوری به عنوان کارگزار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه توانمندسازی استان فارس با هدف راه انداری مرکز توانمندسازی کسب و کار دانشگاه صنعتی شیراز به ارائه خدمات برگزاری نشست‌های تخصصی، نشست های پرسش و پاسخ،  رویداد‌های فناورانه و جلسات مشاوره در حوزه های مورد تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوریخواه پرداخت.

 در این راستا خدمات مورد توافق و ارجاعی در مرکز توانمندسازی دانشگاه صنعتی شیراز به منظور بهبود فضای کسب و کار و ایجاد بستر های حقیقی دانشگاه نسل چهارم و ارتباط صنعت و دانشگاه بصورت پیشفرض برای تمامی شرکت های دانش بنیان و فناور استان تعریف خواهد شد.

همچنین شرکت های دانش بنیان و فناور از این پس می‌توانند از خدمات مرکز مشاوره مستقر در دانشگاه صنعتی شیراز به صورت رایگان استفاده نمایند.

برای بهره برداری از این امکانات  کافیست از طریق سامانه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری  به نشانی BizServices.ir مراجعه و پس از ثبت درخواست خود در بخش توضیحات مشاوره حضوری/مجازی در دانشگاه صنعتی شیراز را درج و یا با شماره تلفن ۰۹۰۱۲۹۲۰۴۰۱ تماس حاصل نمایند.

برای حمایت هر چه بیشتر از از خودگذشتگی بخش درمان و حفظ سلامت جامعه و همچنین رعایت دستورالعمل های ستاد ملی کرونا، جلسات مشاوره تا پایان محدودیت ها به صورت مجازی برگزار خواهد شد تا این دانشگاه نیز در راه کاهش میزان مراجعات حضوری و کاهش ایجاد ابتلا به بیماری قدم مثبتی برداشته باشد

خبرنگار: مهر آفرین وثوقی
انتهای خبر/


http://stnews.ir/content/news/89854/تفاهم نامه دانشگاه صنعتی شیراز با معاونت علمی ریاست جمهوری

چاپ خبر