سمنان| تجلیل از نخبگان و مخترعان دانش‌آموز بسیجی

کد مطلب: 91646  |  تاريخ: چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹  |  ساعت: ۰۹:۳۱


به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی مطرح شد؛

سمنان| تجلیل از نخبگان و مخترعان دانش‌آموز بسیجی

یوسفعلی طاهری مسئول بسیج دانش آموزی استان سمنان: درمجموع ۱۴۱ عنوان برنامه در این هفته در بستر فضای مجازی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری - استان سمنان؛ ظهر دیروز؛نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی در سالن جلسات احمدی روشن سپاه استان سمنان برگزار شد.

سرهنگ منصور شوقانی جانشین فرماندهی سپاه قائم آل محمد «عج» استان سمنان بعنوان مهمان این نشست بابیان اینکه دانش‌آموزان در سراسر استان سمنان برای شرکت در پویش طومار مجازی با عنوان «آمریکای جنایت‌کار باید از منطقه خارج شود» را امضا می‌کنند، اظهارداشت : تبیین مکتب مقاومت، استکبارستیزی و آگاهی بخشی به دانش‌آموزان و انتقام سخت از شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در محوریت اصلی برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی قرار دارد.

یوسفعلی طاهری مسئول بسیج دانش آموزی استان سمنان با تاکید این مطلب که برنامه های این سازمان در ایام کرونا با محدودیت و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می‌شود، اظهار داشت: درمجموع ۱۴۱ عنوان برنامه در این هفته در بستر فضای مجازی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تمام برنامه های ویژه با محوریت شعار «دانش‌آموز انقلابی، مقاومت و استکبارستیزی» برگزار خواهد شد، تصریح کرد: دیدار با خانواده شهدا، تجدید بیعت با شهدا و گل‌باران و غبارربی مزار ایشان و برگزاری دوره مجازی مهارت افزایی و توانمندسازی مربیان از برنامه‌های عمومی هفته مذکور است.

سرهنگ طاهری با اعلام اجرای طرح امیدان در این هفته بیان داشت: مشارکت دانش آموزان در پویش «آمریکای جنایتکار باید از منطقه برود» از مهم‌ترین و شاخص‌ترین برنامه‌های این هفته محسوب می‌شود.

طاهری افزود: این پویش در بخش‌های مختلفی ازجمله متن نویسی و ارسال پیام به سربازان آمریکا از سوی دانش‌آموزان انجام می‌شود و همچنین مقرر شده است تا دانش‌آموزان آثار خود را در بستر فضای مجازی برای سازمان بسیج دانش‌آموزی ارسال کنند.

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی استان سمنان اضافه کرد: دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان، تجلیل از نخبگان و مخترعان دانش‌آموز بسیجی، همایش مجامع علوی و فاطمی بسیج دانش‌آموزی از دیگر برنامه‌های این هفته خواهد بود.

وی امضای طومار مجازی توسط دانش‌آموزان را نیز از دیگر برنامه‌های ویژه هفته بسیج دانش‌آموزی خواندو گفت: دانش‌آموزان می‌توانند با ثبت‌نام در سایت در این طرح نیز شرکت و جنایات آمریکا را با امضای این طومار محکوم کنند.

طاهری با تاکیدبراینکه یادواره شهید «محمدحسین فهمیده» و شهدای دانش‌آموز استان سمنان به‌صورت مجازی در این هفته برگزار می‌شود، گفت: طرح «نذر هوشمند» در قالب مشارکت بسیج دانش‌آموزی استان در رزمایش مواسات نیز در زمره برنامه‌های شاخص این هفته قرار دارد.

وی در پایان یادآور شد در قالب اجرای این نذر هر دانش‌آموز مبلغ پنج هزار تومان برای خرید تبلت و گوشی برای دانش‌آموزان نیازمند استان اهدا می‌کنند.

انتهای متن/ص


http://stnews.ir/content/news/91646/سمنان| تجلیل از نخبگان و مخترعان دانش‌آموز بسیجی

چاپ خبر