حرکت نخبگان علمی حرکتی دینی و الهی است

کد مطلب: 93036  |  تاريخ: سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۷:۱۸


نماینده ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام:

حرکت نخبگان علمی حرکتی دینی و الهی است

حجت الاسلام المسلمین علی محمدی اظهار کرد : اختراعات نخبگان علمی نیز بدلیل کاربرد آنها برای جامعه بشری از نمونه های خصلت خیرخواهی برای مردم و از عنایات خداوند به نخبگان است که این علم و توانایی را در آنان تداعی کرده است.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری استان ایلام ، حجت الاسلام المسلمین اشرف علی محمدی نماینده ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در آئین تجلیل از جهادگران عرصه علم و فناوری ایلام عنوان کرد : ایمان واقعی به خدا و رساندن خیر و منفعت به مردان و زنان دینی دو خصلت بزرگ در وجود انسانها است و کسانی که از این دو خصیصه برخوردار باشند ، از سوی خداوند متعال خیر دنیا و آخرت نصیبشان خواهد شد .

وی افزود : اختراعات نخبگان علمی نیز بدلیل کاربرد آنها برای جامعه بشری از نمونه های خصلت خیرخواهی برای مردم و از عنایات خداوند به نخبگان است که این علم و توانایی را در آنان تداعی کرده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با بیان اینکه ، حرکت نخبگان علمی باعث افزایش قدرت علمی کشور و کاهش وابستگی ما به بیگانگان می شود  ابراز داشت : حرکت نخبگان حرکتی الهی و اسلامی است ، چرا که نخبگان علمی کشور ثابت کردند که تحریم ها نه تنها مانعی برای پیشرفت و آبادانی کشور نبوده ، بلکه با کسب رتبه های برتر علمی در سطح جهانی ، عزت و شرف ایران اسلامی را به منصه ظهور رسانیده اند .

حجت الاسلام المسلمین علی محمدی در پایان اظهارات خود با بیان اینکه جوانان نخبه بسیجی شعار ما میتوانیم را در تمامی عرصه ها تداعی کرده اند اذعان کرد : در دنیایی که استکبار جهانی  می خواهد تمام کشورها را به استثمار خود درآورد، ایران اسلامی  با اتکا بر تقوای الهی و بهره گیری از نخبگان علمی توانسته است در سطح جهانی به موفقیت های عظیمی دست یابد .

انتهای پیام/

خبرنگار فرشته نیازی

 

 


http://stnews.ir/content/news/93036/حرکت نخبگان علمی حرکتی دینی و الهی است

چاپ خبر