مرغ لاین نیاز امروز پشتوانه فردا

کد مطلب: 99498  |  تاريخ: شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰  |  ساعت: ۱۸:۱۱


خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد

مرغ لاین نیاز امروز پشتوانه فردا

مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری مازندران، گفت: مجموعه مرغ لاین بابلکنار نیاز به توجه بیشتر مسئولان ملی و استانی دارد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از مازندران، مجموعه مرغ لاین بابلکنار به لحاظ استراتژیک برای کشور داری اهمیت است.

فعالیت این مجموعه باعث شده که بسیاری از کشورها چشم طمع تحریم را برای واردات جوجه به کشور ببندند.

طرح توسعه فعالیت مجموعه مرغ لاین بارها و بارها مطرح می‌شود، در آخرین مورد حضور سورنا ستاری در استان مازندران و بازدید از این مجموعه قول داده شد که این مجموعه پس از 17 سال از رکود خارج می‌شود.

به صورت جسته و گریخته اقداماتی در جهت طرح توسعه فعالیت مرغ لاین در استان مازندران انجام می‌شود اما این موضوع کافی نیست.

بخشی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری مازندران در هفته پدافند غیر عامل در جمع خبرنگاران که خبرنگار علم و فناوری مازندران نیز حضور داشت، اظهار کرد: مجموع مرغ لاین مازندران نیاز به توجه ویژه دارد.

حمید بخشی با اعلام اینکه مجموعه مرغ لاین در بزنگاه‌های تحریم برای تامین نیازمندی‌های داخلی بسیار داری اهمتی است، گفت: این مجموعه برای توسعه نیاز به حمایت ویژه مسئولان ملی و استانی دارد.

وی با اشاره به اهمیت توجه به حوزه پدافندی در استان مازندران،حوزه پدافندی در بخش جهاد کشاورزی مازندران بسیار داری اهمیت است.

مدیرعامل پدافند غیر عامل مازندران با اشاره به تهدیدات زیستی که در استان مازندران وجود دارد،افزود: برای رفع تهیدات در استان مازندران نیاز به حساسیت‌های بیشتری وجود دارد.

وی خاطر نشان کرد: مازندران از استان‌های کشور است که محصولات استراتژیک برای کشور تولید می‌کند به همین دلیل در حوزه پدافندی باید برنامه مناسب و مدونی تنظیم شود.

بخشی خاطر نشان کرد: طرح پدافند غیرعامل ویژه استان مازندران را ابلاغ کردیم که در حوزه جهاد کشاورزی نیز این موضوع به شدت داری اولویت است.

وی ادامه داد: در حوزه پدافندی بخش کشاورزی 14 بند دیده شده است.

مدیرکل کل پدافند غیرعامل استانداری مازندران اضافه کرد: تهدیدات زیستی زیادی متوجه محصولات کشاورزی استان مازندران است که با شناسایی و پیش بینی و برنامه ریزی مناسب برای کاهش تهدیدات باید زمینه تولید پایدار و اثرگذار استان را فراهم کنیم.

انتهای پیام/


http://stnews.ir/content/news/99498/مرغ لاین نیاز امروز پشتوانه فردا

چاپ خبر